Jump to content

[skarga] Rommel

Guest
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Lechu_v3
2. Nick oskarżonego: Rommel
3. Data zdarzenia:dzisiaj
4. Wyjaśnienie: Mianowicie siedzę se na lekcji historji i myślę o Adolfie Hitlerze. Jako iż ja historie znam przypomniałem sobie o nazistowskim feldmarszałku won Rommlu. Erwin Johannes Eugen Rommel najmłodszy niemiecki feldmarszałek nazywany lisem pustyni gdyż podczas ww2 dowodził african korps. W 1944 roku został skierowny do Normandii w celu budowania umocnień. gdyby Hitler go posłuchał armia niemiecka zatrzymała by lądowanie aliantów na wybrzeżach Normandii. Przez co nie został by otwożony 2 front przez co Hitler wygrał by wojnę. Lub armia czerwona zajęła by całą europe. Osobiści do Admina Rommla nic nie mam ale przeczytałem regulamin i w punkcie 3.1 f nie można mieć w nicku nazw Nazistowskich itd. Ale iż ten nick nawiązuje do nazizmu a mnie to denerwuje napisałem te skargę. Żądam zmniany nicku admina.
5. Dowody:

§3.1 Ogólne

Na Forum (tzn. w wątkach, postach, tytułach, nickach, avatarach, sygnaturach, wiadomościach, wiadomościach na ChatBoxie itd.) niedozwolone są treści:

f) nazistowskie, wzywające do nienawiści np. rasowej czy wyznaniowej

jak by ktoś nie znał historji link do wikipedi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Erwin_Rommel

Ta sprawa jest poważna i proszę się z niej nie śmiać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy