Jump to content

[PRZYJĘTE] [UnBan] morvinka

MassTag
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: morvinka (Aktualnie Keneko_noea_lie , ale to nie ważne na razie) 
2. Nick osoby, która Cię zbanowała : SytryCartwright (Jeżeli źle napisałam to przepraszam)
3. Długość bana: perm
4. Data nadania bana: Przepraszam lecz nie pamiętam to było pół roku temu jak nie więcej (Jeżeli nie dostane za to unbana będzie mi smutno bo nie pamiętam)
5. Wyjaśnienie: Było to tak ja wyszłam z konta i poszłam coś zjeść itp. (Sprawy prywatne) moja siostra bawiła się w moim pokoju , więc ją tam zostawiłam i poszłam
Nagle po godzinie zauważyłam moją siostrę która płacze, a na ekranie było napisane coś na czerwono ,  spytałam się , co się stało , a ona pokazała mi ekran
... Wtedy zauważyłam że dostałam bana na koncie, byłam wściekła na nią ale wzięłam winę na siebie , aby nie zbanowali jej konta ...
Ona próbowała napisać unbana ale nie przyjęli , powiedzieliście żebym ja napisała prośbę a nie ona (Nwm czy mogę dać link do jej prośby , ale nie dam bo
nie jestem pewna czy mogę) 
6. Dlaczego chcesz dostać unbana: Ponieważ wydałam dużo pieniędzy na ten serwer aby mieć svipa , poznałam dużo fajnych ludzi itp. Jest mi trochę przykro, ale no...
I przepraszam i za siostrę i za to że nie pamiętam daty...
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy