Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie] Start1

Start1
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Start1

2. Imię: Aleksander 

3. Wiek: 13  

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Poznałem ten server rok temu gram od kilku miesiecy.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam mikrofon i TS3.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak pełniłem i nadal pełnie 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? Bez covid-19 max 3h z covidem to nawet to 6h.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak niestety byłem karany z 2 razy mutami i raz banem permametnym za x-ray i to jest 1 z przyczyn dlaczego chce zostać budowniczym crafteda.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Po pierwsze pisze to  podanie bo chce pomóc serverowi za to że cheatowałem i za trudności jakie sprawiałem i teraz chce się jakoś odwdzięczyć a dokłądnie pomóc serverowi i dlatego pisze to podanie. Jak już mówiłem mam na imię Alek interesuje się sportem wodnym i minecraftem dokładniej pvp i budowaniem. Też mówiłem że chce się jakoś odwdzięczyć za sparwianie problemów administracji. Od zawsze miałem i nadal mam problem z napisaniem właśnie takich zdań bo nie dokońca chce w nich pisać żeczy prywatne i dlatego teraz nie napisze już więcej zdań.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Kilka razy :).

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś): image.png.342a96bfad8610e2b7e529d98b16408e.png

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz):2021-02-09_12_41_50.png.9f43f21a477017e93f2a175f07c855e7.png

14. W jakim stylu najczęściej budujesz? umiem się przystosować. a tak to buduje stylem pokazanym na tym domku.

2021-02-09_12.36.28.png

2021-02-09_12.18.25.png

plisss

• Moderator Forum

Fajnie, że się starasz i że chcesz poprawić swoje zachowanie. To na pewno na plus. Niestety jednak, prace nie są na wymaganym poziomie. To co mogę powiedzieć, to, że rzut działki wygląda ciekawie, interesujące jest to wzniesienie w prawym górnym rogu.

Myślę, że dobrą formą rehabilitacji byłoby po prostu niepowtarzanie dawnych błędów.

Tutaj natomiast niestety, ale jestem na nie.

• Lubię to! 1
  • Super 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy