Jump to content

xfdsfwedrf

maciektokoks
 Share

Recommended Posts

30 minut temu, maciektokoks napisał:

Nick:

Jaki masz nick?

31 minut temu, maciektokoks napisał:

3. Wiek: 15 lat

Masz 15 lat a nie potrafisz napisać ładnych zdań? Ja mam 12 i piszę całkiem dobrze :/

32 minuty temu, maciektokoks napisał:

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?   1 bardzo lubie ten serwer  za kulture z strony  graczy. 2 bardzo jestem pomocny i lubie pomagać graczom.  3 gracze mnie bardzo lubią bo jestem miły i nie arogancki.4 admini mnie  nie upominali o slowach też pomagam adminom  pomagac w palaniu cziterow.5 jestem dosyc  zaufany w obec graczy.

Nie przekonałeś mnie +dosyć +wobec +nie jestem arongancki

33 minuty temu, maciektokoks napisał:

w palaniu cziterow

Co xD?

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):1 bardzo lubie małe dzieci bobasy .2 nie lubie camorra temu bo niszczą bazy miłym graczom i  mają czity .3 lubie grać  na tym serwie  bo jest cool i miły i daje rozwoj  poczatkującym graczom .4 lubie  sport i zabawy i lubie zajmowac sie  moim  psem .

To ma być o Tobie xDDD O tym co lubisz, jaki jesteś itd.

bardzo lubie małe dzieci bobasy

A kogo to obchodzi?

Na nie

• Przykro mi 1

-Brak estetyki  

-Dużo błędów ortograficznych 

-Podanie napisane jest niestarannie bez żadnych pogrubień, kolorów itp.

-15 lat? Albo nie umiesz pisać poprawnie w tym wieku co jest mało możliwe albo masz jakieś 11 lat

Na wielkie nie 

Edited by Dzinksss
Autokorekta

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy