Jump to content

[ODRZUCONE] UnBan [Choina_PvP]


Choinki
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Choina_PvP
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: QubiTo
3. Długość bana: permban
4. Data nadania bana: 2021.02.08
5. Wyjaśnienie: dostałem bana za obrazę administracji zrobiłem to 3 razy lecz nie wiedziałem ze dostane permentnego bana.
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?: ponieważ lubię ten serwer gram już na nim około roku i tym razem obiecuje że powstrzymam się od obrażania admyna i wiem ze moje zachowanie było dziecinne żałuje :/ i przepraszam 
czy chociaż mógłbym mieć skróconego bana?
 

Qubi jak mozesz to dzis napisz czy dostane czy nie dostane unbana prosze

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gdyby sytuacja zdarzyła się raz, to byłbym w stanie uwierzyć, że tego żałujesz. Po otrzymaniu kilku kar poprzednio, wciąż nie przestałeś i obrażałeś administrację.

Masz dużo czasu na przemyślenie tego co robiłeś, bo najwcześniejszy termin następnej apelacji jest za miesiąc, czyli 9.03.

Radzę w tym czasie się zachowywać, tj. nie tworzyć multikont i jeśli grasz na innych trybach, to nie łamać regulaminu, bo czas apelacji się tylko wydłuży.

EloQtOB.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy