Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] D3voX_

oDekq_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: D3voX_.
2. Imię: Franek.
3. Wiek: 14.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Mniej więcej 1 rok.
5. Masz mikrofon i TS3? Mam sprawny mikrofon i ts3 , lecz bardziej preferuje discorda bo jest wygodniejszy w obsłudze.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak , admina na małych serwerach pvp 1.8.9.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Około 4godzin lub 3.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak , czasami byłem karany mute.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? To tak , jestem odpowiedzialnym człowiekiem , szybko przyswajam nową wiedzę. Lubię chwilami pogmagać ludziom , niestety nie zawsze mi to wychodzi. Wiem dokładnie czym zajmują się wybrane rangi. Jestem chwilami surowym człowiekiem , lecz mam nadzieję że nie przesadzam chwilami ;/ . Podsumowując nadam się do tej roli , choćbym miał pisać tysiąc razy to podanie , będę się starał o dobro serwera jak i graczy.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej jestem Franek mam 14lat , chodzę do klasy 8 szkoły podstawowej. Mieszkam w powiacie dolnośląskim. Aktualnie moim Hobby jest jazda na desce jak i na rowerze , uprawiam także streetiworkout. Prywatnie , jestem lubianym i miłym człowiekiem , jak i sympatyczny i otwarty do ludzi. Przejźdzmy może do minecrafta , gram w niego około 6 lat. Umiem ładnie budować jak i ogarniam wmiare dobrze pvp 1.9+ i 1.8.9. Serwer crafted poznałem przez kolegę który oglądał Doknesa. No cóż chyba tyle o mnie. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak 

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak

Cheaty które znam:

KillAura: Pozwala nam na zadawanie demage z iluś kratek.

Reach: Większy zasięg damage.

Jesus: Chodzenie po wodzie.

NoFall: Brak demage przy upadku.

X-Ray: Możliwość zobaczenia rud.

ChestESP: Widzenie  hitboxow  chestow , beczek itd przez bloki.

PlayerESP:  Widzenie hitboxow graczy przez np bloki

AntiKnockBack: Brak knockbacka.

Criticals: Większa szansza walnięcia crita

BunnyHop: Ciągle skakanie , większy speed itd.

.invsee:  Możliwość zobaczenia eq gracza , min , zbrojni i rzecz która trzyma w lewej i głównej ręce.

Fly: Latanie.

Edited by oDekq_
  • Haha 1
  • Wow 1

2 godziny temu, Nexao napisał:

Podanie estetyczne, zdania ładne, niektóre bardziej rozbudowane, a niektóre mniej. Cheatów sporo rozpisałeś, błędów ortograficznych i interpunkcyjnych trochę jest, ale to tylko kwestia poprawek. 
Na tak 

3 godziny temu, jun_ok napisał:

Pvp 1.18.9? ?disc orda? Na nie.

byku , pisalem szybko , mogłem nie zauważyć. Chill

9 godzin temu, Beavertails1234 napisał:

Helper który współpracuje z odpalem? Ciekawe.... Ale nie będę już zwracał uwagi na to, podanie ładne więc jestem,

na tak!

Powodzenia 

hmmmm ciekawe kto to, moglbyś podac nick tej oto osoby? 

• Rommel changed the title to [ODRZUCONE] [Podanie] D3voX_
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy