Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Lech_v3

Recommended Posts

1. Nick: Lechu_v3
2. Imię: ROODO
3. Wiek: ROODO
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od początku nauki zdalnej ale nie wiem co cie  to obchodzi.
5. Masz mikrofon i TS3? Ja nie wiem kto jeszcze  w 2021 roku korzysta z TS3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie ale czy to ważne
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Tyle ile trzeba by było
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl TAK na serwie za słowo **********(sam ocenzurowałem żebyście nie musieli się przemęczać)  no i mam pare ostrzeżeń na forum ale to nie ważne
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? BO już jestem Legendą na tym serwie i mnie potrzebujecie.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Im mniej wiecie tym krócej będziecie przesluchiwani i mniej będzie bolało.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak poświęciłem 15 min mojego cennego życia aby przeczytać ten spis bzdur do którego admin Rommel się ni stosuje. A reszta administracji twierdzi że Nazista ERWIN ROMMEL jest zbyt mało znany czyli gdybym miał NICK GEBELS też to nie jest propagowanie nazizmu bo 70 % serwera crafted nie  wie kto to był. No myślę że bym dostał bana. Ale nie Rommel może być.(wiem nie na temat)

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? No chyba na 2 bo cała administarcja ma w 4 literach 1.14.4.

Teraz wszyscy piszą jakie to komendy znją jakie chity itd ale ich nie znają xd. Więc ja kłamał nie będe.

Pozdro dla administracji admina Roomla i tych co mnie kojarzą.

Może lepiej dla ciebie i innych będzie jak zrobisz sobie przerwę od forum na rok lub dłużej. Masz złą opinię wśród graczy i administracji, działasz na szkodę graczy, serwera i administracji. Niestety ale jestem na nie.

• Przykro mi 1

Na nie. Rodo xd? wymagania są jasne i nie widać żebyś je spełniał.W poprzednim podaniu z czego pamietam napisałeś jednak te dane ale fałszywe.W czym ci przeszkadza ts?

Fakt jest 2021 ale jednak ts ma dobrą jakość i mniej awarii. Napisałbym na tak ale administracja by mnie zabiła i zakopała gdzieś pod ziemią.

• Przykro mi 1

Samo podanie chyba jest żartem, musisz chyba podać imię i wiek. Nie widzę pięciu rozbudowanych zdań. Wygląda to nie jak podanie, tylko jak wypełniony formularz u lekarza. Na nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy