Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×

[ODRZUCONE] [podanie] PIESEKGLUTEK

Recommended Posts

Nick: piesekglutek
2. Imię:Wiktor
3. Wiek:12
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

2 lata cos takiego na craftedzie.
5. Masz mikrofon i TS3?

Mam 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Nie ,ale  chyba jestem na to gotowy.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

6 godz.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Nie.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Jestem osobą miłą i chętną do pomocy przy serwerze. Serwer znam bardzo dobrze i zanm dużo ludzi .Komendy dotyczące serwerów Minecraft znam dobrze, ponieważ sam kiedyś miałem serwer na bukkicie gdzie potrafiłem obsługiwać bez zarzutu komendy z world edita i do banowania czy kickania graczy. Jestem sprawiedliwy tzn. nie wyrzucam graczy, nie mutuje ich bez podania wyraźnego powodu. Na serwerze jestem szanowany i nie mam wrogów. Nie przeklinam publicznie ani nie wyzywam graczy.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Jestem Wiktor mieszkam w Krakowie i mam dużo przyjaciół. Uprawiam pływanie i nawet mi dobrze idzie. Szybko poznaje nowe znajomości i lubie pomagać graczom .Gram często na serwerze moim marzeniem jest  zostać  pilotem. Urodziłem się 23 marca i od dziecka interesowalem się minicraftem .
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera ToxicOcean, ale te poniżej są wymagane):
- /w ban: Ban zablokowanie na wyspie swojej
- /w lider: Daje lidera na wyspę ale najpierw mus być dodany ten członek 
- /w reset: Resetuje wyspe jak na poczatku 
- /w coop: daje czasowe uprawnienia na wyspe 
- /w wartosc doda blok punktów do poziomu wyspy
- /w usun: nie ma takiej komendy 
- /pomoc wymiana: doda blok punktów do poziomu wyspy
- /pomoc tabliczki (dokładny opis) jak zrobić sklep, Jak zrobić skup, Lub jak nadal masz problem to zobacz do podręcznika.
- /pomoc dropy (dokładny opis) Poziom 3 lvl Poziom 20 lvl Poziom 40 lvl Poziom 80 lvl Poziom 500 lvl 

wyciszenia

/w mute nick ile 

Edited by piesekglutek
sorry
43 minuty temu, piesekglutek napisał:

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?  2 lata cos takiego

To ciekawe, bo na txo Cię nigdy nie widziałem.

Estetyka podania jest obrzydliwa.

Komend mało.

44 minuty temu, piesekglutek napisał:

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?  2 lata cos takiego

Na końcu zdania powinna być kropka.

45 minut temu, piesekglutek napisał:

mam

Zdanie z dużej litery i powinno się kończyć kropką.

45 minut temu, piesekglutek napisał:

Nie lae chyba jestem na to gotowy

Kropka na końcu zdania, przed "ale" powinieneś dać przecinek.

Nie ma takiego słowa jak "lae".

47 minut temu, piesekglutek napisał:

Nie

Kropka na końcu zdania.

47 minut temu, piesekglutek napisał:

Serwer znam bardzo dobrze

To nie jest zdanie rozbudowane.

48 minut temu, piesekglutek napisał:

Jestem osobą miłą i chętną do pomocy

To nie jest zdanie rozbudowane.

48 minut temu, piesekglutek napisał:

omendy dotyczące serwerów Minecraft znam dobrze, ponieważ sam kiedyś miałem serwer na bukkicie gdzie potrafiłem obsługiwać bez zarzutu komendy z world edita i do banowania czy kickania graczy.

Zdanie się powinno zaczynać dużą literą, nie ma takiego słowa jak "omendy".

49 minut temu, piesekglutek napisał:

Sport uprawiam pływanie i nawet mi dobrze idzie.

Polska trudna język.

"Sport uprawiam pływanie" co to niby ma znaczyć.

50 minut temu, piesekglutek napisał:

Szybko poznaje nowe znajomości i lubie pomagać graczą.

Szybko poznajesz nowe znajomości, fajny pleonazm.

Nie ma takiego słowa jak "graczą".

51 minut temu, piesekglutek napisał:

Urodziłem się 23 marca.

To nie zdanie rozbudowane.

51 minut temu, piesekglutek napisał:

Tak

Kropka na końcu zdania.

Na nie.

• Lubię to! 2

Hej,

Twoje podanie jest mało estetyczne, zawiera dużo błędów. Popraw lub postaraj się następnym razem przeczytać kilkakrotnie podanie przed wysłaniem.  Wcześniej widziałam Cię dosyć na serwerze ale nie jesteś zbyt aktywny.

Osobiście na Nie ale powodzenia życzę!

• Lubię to! 1

A więc tak, podanie dość słabe, nie ma pogrubień, wszystko się zlewa, co oczywiście utrudnia czytanie. Błędów ortograficznych i interpunkcyjnych jest dużo, a zdania w punktach 9 i 10 są krótkie, nierozbudowane oraz jest ich mało. Mam wrażenie, że nigdy nie widziałam cię na txo, bo po prostu nie kojarzę twojego nicku. Komend bardzo niewiele rozpisałeś, tylko te wymagane. 
Jestem na nie

• Lubię to! 1

Hej
Estetyka podania jest bardzo słaba, widać ze zostało napisane "na szybko". Kiedy grałem jeszcze na serwerze, ani razu cię na nim nie widziałem. 
Wątpię ze masz 6 godzin czasu dziennie na granie w mc, to jest jednak dość dużo. Zdania są słabe, pojawiaja się błędy zarówno ortograficzne jak i interpunkcyjne 

Komend jest bardzo mało, a niektóre są opisane niepoprawnie lub niezrozumiale, tak jak w poniższym przykładzie, gdzie dwie kompletnie różne komendy opisałeś w ten sam, na dodatek bardzo niezrozumiały sposób. 

20 godzin temu, piesekglutek napisał:

- /pomoc wymiana: doda blok punktów do poziomu wyspy

Oczywiście jestem na nie, powody wyzej.

Powodzenia

• Lubię to! 1

Hejka, twoje podanie jest bardzo brzydkie, zdania krótkie, mało interpunkcji, która powinna się pojawić. Masz 12 lat - ok nie jest źle, ale byłoby lepiej, jakbyś się postarał. Komend mało, zresztą wszystko wyjaśnione wyżej. Jestem na NIE.

Pozdrawiam.

Coś się tutaj widocznie rozjechało... i to nie tylko estetyka, ale także interpunkcja i składnia zdań.

W dniu 23.02.2021 o 12:33, piesekglutek napisał:

- /pomoc dropy (dokładny opis) Poziom 3 lvl Poziom 20 lvl Poziom 40 lvl Poziom 80 lvl Poziom 500 lvl 

Jeśli nie potrafisz poprawnie wytłumaczyć komendy, to prawdopodobnie sam jej do końca nie znasz.

W dniu 23.02.2021 o 12:33, piesekglutek napisał:

Komenda dodaje nam bloki? Kurcze, mogłam korzystać.

Żarty żartami, a teraz czas na kilka poważniejszych słów. Wymagań wiekowych nie spełniasz, podania porządnego napisać ci się nie chciało. Nie mogę ocenić twojego zachowania na serwerze, gdyż nie widziałam cię ani razu. Miło by było widzieć helpera 6h na serwerze, jednak wątpię, żeby ta liczba nie była zawyżona. Jedynym plusem jest tutaj brak kar, innych niestety póki co nie widzę.

Jestem na nie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy