Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Heronek

Recommended Posts

1. Nick: Heronek
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od około 4 lat, ostatnio bardzo aktywnie.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również Discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na paru grupach FaceBookowych oraz na trybie SkyBlock 
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Poświęcił bym +/- 4 godziny oraz w weekendy do 6 godzin
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, lecz były to lekkie przewinienia typu Flood, caps
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osoba spokojna oraz rozsądną, Mam duzо wolnego czasu więc nie będzie problemem wejść w każdej chwili pomóc. Nie mam problemu z tym, ze ktoś jest innej wiary, orientacji oraz pоgladow. Z przestrzeganiem regulaminów nie mam problemu. Jestem elastyczny wiec mogę odnaleźć siе w każdej przydzielonej mi roli. Jestem sprawiedliwy i zawsze staram znaleźć złoty środek w danym konflikcie. Posiadam dużą wiedze o wszelkich rodzajach cheatów, wiem jak wykryć danego cheata widząc ruchy gracza jak i poprzez wykrycie w plikach gry , wiedzę tą zawdzięczam  temu, że jestem byłym , doświadczonym cheaterem. Łatwo uczę się nowych rzeczy.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Michał, uczęszczam do 1 Тechnikum jakо technik informatyk. Dobrze siе uczę оraz mam dobrу kontakt z ludźmi. W Minecrafta gram od 6 roku życia i zawsze fascynowała mnie ta gra. Jestem zaradny orаz nie uważam się za lepszego od kogoś. Fascyпuje się hardwerem jak i programowaniem w np. Руthonie. Mieszkam w malej wsi, wieс сzasami mam problemy z internetem Poza Minecraftem gram w Pokemon Go oraz różne single playery, Jestem kreatywny i mпаm bardzo duzо zainteresowań. Angielski mаm na średnim рoziomie, ale poza nim uczę się Rosyjskiego
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak

Cheaty które znam

KillAura - Możemy bić gracza z ustalonej odległości, ustalić ją możemy w menu cheatów, można ustawić także Fov, szybkość bicia i częstotliwość missów.

Scafflod - Bloki stawiają się pod nami automatycznie 

SafeWalk - nie możemy spaść z bloku bez użycia spacji

Speed - w zależności od ustawień możemy szybciej się poruszać, najczęściej stosowana jest opcja Bhop

Sprint - automatycznie sprintuje.

Spider - możemy wspinać się po ścianach 

AimBot - celownik podąża za graczem 

TriggerBot - gdy najedziemy na gracza zaczynamy od razu go bić 

LegitAura - AimBot z większą ilością ustawień

NoFall - nie otrzymujemy obrażeń od upadku.

FreeCam - Jest to coś w stylu trybu spectatora 

ChestEsp - podświetla nam skrzynki 

Traces - tworzy proste linie do graczy 

NameTag - pokazuje jaki nick ma gracz z dużej ilości kratek.

BoatFly - latanie łódką 

Jesus - chodzenie po wodzie 

Phase - przechodzenie przez ściany 

Esp - widzimy kontury gracza lub nam go podświetla 

HitBox - pozwala na bicie gracz, nawet gdy klikniemy obok niego.

Fly - latanie

Xray - widzenie ród i graczy przez ściany

AntyVanish - pokazuje kto jest na vanishu 

InventoryCleaner - wyrzuca rzeczy które bot uznał za niepotrzebne 

blink - teleportacja 

FastPlace - Szybkie stawianie bloków

Nuker - kopie do okoła naszej osi 

SpeedMine - kopiemy szybciej 

i wiele więcej. 

Edited by Heronek
Zmiana koloru cheatów.

Podanie na pierwszy rzut oka jest nie estetyczne, w cheatach trudno rozróżnić co jest nazwą cheata a co jego opisem. Pomijając estetykę, wiek spoko, staż także git a nawet lepiej niż git bo 4 lata to już możemy się domyślać co wie a czego jeszcze nie, pełniłeś już podobną funkcję więc też +, czas też spoko tak jak reszta, zdania też mogą być aczkolwiek dodałbym jeszcze 1-2 zdania. Cheatów jest sporo, ale tak jak wspomniałem wcześniej są one brzydko opisane.

Moja ocena to neutral z pochyleniem na tak.

• Super 1

Zdania, estetyka i cheaty są ok, ale jest dużo błędów.

W dniu 23.02.2021 o 12:45, Heronek napisał:

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na paru grupach FaceBookowych oraz na trybie SkyBlock 

Kropka na końcu zdania.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Poświęcił bym +/- 4 godziny oraz w weekendy do 6 godzin

Kropka na końcu zdania.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, lecz były to lekkie przewinienia typu Flood, caps

Kropka na końcu zdania.

Jestem osoba spokojna oraz rozsądną,

Tu powinno być "spokojną", a zamiast przecinka powinna być kropka.

Mam duzо wolnego czasu więc nie będzie problemem wejść w każdej chwili pomóc.

Tu brakuje przecinka.

Nie mam problemu z tym, ze ktoś jest innej wiary, orientacji oraz pоgladow

Tu powinno być "że", zamiast "ze".

Jestem elastyczny wiec mogę odnaleźć siе w każdej przydzielonej mi roli.

Tu nie ma przecinka.

Jest tego dużo więcej, ale mam lepsze rzeczy do roboty niż wypisywanie każdego twojego błędu.

NEUTRAL/NIE

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Przykro mi 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy