Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Sytrynka

Recommended Posts

1. Nick: Sytrynka

2. Imię: Laura

3. Wiek: Mam 14 lat.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze crafted.pl gram od grudnia 2019.

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam obydwie rzeczy, a także discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełniłam podobną funkcję na serwerze survival+gildie.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Myślę, że 1 lub 2 godziny dziennie na każdej z wersji.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?   Mam aktualnie 20 punktów ostrzeżeń na forum za drobne przewinienia.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Uważam, że powinniście mnie przyjąć do waszego grona dlatego, że jestem osobą rozsądną, sprawiedliwą oraz godną zaufania. Staram się być jak najbardziej aktywna. Znam się dobrze na cheatach i umiem je szybko rozpoznać, dzięki czemu będę mogła skutecznie pomagać graczom. Na serwer wchodzę często, mam doświadczenia z każdą wersją survivalu - nie ukrywam, że bardzo lubię ten tryb. Mój staż może nie jest najdłuższy, ale pozwolił mi dobrze poznać realia w jakich będę się obracać. Znam wielu graczy i wiem, z jakimi problemami mogą się do mnie zwrócić. Jestem świadoma wymiaru obowiązków, jaki mi przypadnie - mam nadzieję, że uda mi się dobrze sprawować powierzoną funkcję.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Pochodzę z miasta w rejonie Górnego Śląska, tam też chodzę do szkoły. Obecnie uczę się w 8 klasie - największą przyjemność sprawiają mi geografia i plastyka. Po szkole lubię tworzyć grafikę komputerową, czytać, lub oglądać filmy - moje ulubione tytuły to klasyczna "Narnia" i dość świeży film "Marsjanin". W domu towarzyszą mi zwierzęta - kot i pies. Zajmuję się nimi głównie ja. Wiele pomagam przy opiekowaniu się nimi, mogę więc chyba powiedzieć o sobie, że jestem odpowiedzialna. Powierzone mi obowiązki, nawet drobne, wykonuję uważnie. Choć jestem spokojna, to nie odpuszczam i zawsze staram się dać z siebie 100%.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak, jestem tego świadoma.

Oto wspomagacze które znam:

X ray - Pozwala widzieć interesujące nas bloki z pominięciem innych.

Kill Aura - Bije graczy obok Ciebie pod każdym kątem.

Legit Kill Aura - Kill Aura o słabszym działaniu - zadaje mniej obrażeń lub kąt ich zadawania jest mniejszy, dzięki czemu jest trudniejsza do wykrycia dla obserwatora zewnętrznego.

Jesus - Chodzenie po wodzie.

Fly - Cheat który pozwala nam latać.

Sprint - Daje efekt sprintu bez konieczności utrzymywania go.

Macro - Pod wybranym klawiszem jest zapętlone działanie myszy.

SafeWalk - Ochrona przed upadkiem z bloku.

PlayerESP - Włączenie ramki wokół graczy.

LongJump - Pozwala na wykonanie dłuższych niż normalnie skoków.

High Jump -  Pozwala wyżej skakać.

AutoMine - Automatyczne kopanie.

AutoFish - Automatyczne łowienie, gdy ryba jest "na wędce" 

AutoWalk - Automatyczne chodzenie.

AutoArmor - Automatyczne zakładamy zbroję, gdy posiadamy ją w ekwipunku.

ChestESP - Włączenie ramki wokół skrzyń w pobliżu. 

Edited by Sytrynka
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Hej, zdania są długie, nie ma błędów ortograficznych. Podanie jest bardzo ładne. Wiek również jest na +. Troszkę mało czasu, ale nie jest źle! Cheaty są. Jestem na TAK.

Pozdrawiam.

• Super 1
11 minut temu, Lechu_V3 napisał:

A tak z ciekawości  znasz te wszystkie chity czy napisałaś bo wszyscy piszą.

Znam więcej cheatów, wymieniłam tylko te "główne".

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy