Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×

[ODRZUCONE] [podanie] Bear_PL

Recommended Posts

1. Nick: Bear_PL
2. Imię: Paulina
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 2 lat
5. Masz mikrofon i TS3? Mam 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? 12godz
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Wyciszenie na 5 min za flood
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Każdy wie, Nie jestem idealnym człowiekiem,tak jak każdy,Ale chciałabym napisać podanie Ponieważ bardzo lubię ten serwer, , Znam dużo komennd dostępne na helpera,Bardzo chętnie pomoge graczą jestem, cierpliwa, wyruzomiała,Pomocna,I ummiem pomagać,znam sie na cheatyach Umiem rozpoznać jak gracz ma czity lub ich nie ma.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): A więc nazywam sie Paulia mam 14 lat, Interesuję się Komputerami,Znam sie równiesz na serwerach minecraft,Znam podstawowe komendy i pluginy na serwerach,Umiem Pomagać,
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak

Edited by Bear_PL

Wiek +/-

Zdania są obrzydliwe, ponieważ po przecinkach nie pisze się z dużej litery. To jest jedno ogromne zdanie a nie 5 rozbudowanych zdań -

Nie wymieniłaś cheatów -

Na NIE 

edit:

No niech będzie na NIE +

Edited by sawek987

Hej, moim zdaniem podanie nie jest zbyt estetyczne. Wątpie w to, że grasz 12 godzin dziennie i to na jednym serwerze, ale ok. Masz 14 lat to jest na +. Zdania nie są zbyt długie. Kar nie było wiele. Zdania kończą się przecinkami, które są za często stawiane. Nie ma żadnych cheatów. Przykro mi ale jestem na NIE.

Pozdrawiam.

A więc tak, podanie się zlewa przez jedną zwykłą czcionkę, co trochę utrudnia czytanie. Nie trzeba się dokładnie przyjrzeć, żeby zauważyć błędy ortograficzne i interpunkcyjne. W punktach 9 i 10 nie ma wymaganych 5 rozbudowanych zdań, widzę też, że pogubiłaś kropki. Wszystko napisane na szybko, niestarannie i niedokładnie, nie wspominając już o braku cheatów.
Na nie

składnia zdań oraz interpunkcja okropna - na nie

ps. widać, że nie masz tych 14 lat

drugie ps. w dacie urodzenia na forum masz 2001 rok więc co jest z Tobą? nie Powinnaś mieć 20 lat?

trzecie ps. nie grasz tam 12 godzin - widuję Cię max 3 dziennie

Edited by pasztet_winiary
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy