Jump to content

[ODRZUCONE] [Dzielenie ip] JungleProtector


JungleProtector

Recommended Posts

1. Mój nick: JungleProtector

2. Liczba osób z którymi dziele ip: 1

3. Nick osoby z którą dziele ip: kubaaaxd

4. Dodadkowe informacje: Mój brat dostał bana ponieważ kiedyś na komputerze na którym on obcenie gra miałem konto (moje obecne) i teraz jestem na innym komputerze i mój brat stworzył własne konto a moje na jego komuperze zostało usunięte , stąd identyczne ip.

Link to comment
Share on other sites

Masz 24 godziny na zgłoszenie się do mnie w wiadomości prywatnej na forum (jak nie wiesz jak to zrobić to https://crafted.pl/topic/20747-jak-napisać-prywatną-wiadomość-na-forum/) w celu ustalenia terminu weryfikacji głosowej, która odbędzie się na serwerowym TeamSpeaku (ts.crafted.pl). Musicie się na niej pojawić obaj, każdy na osobnym koncie. Do momentu weryfikacji ban na koncie adekster zostaje. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, ban zostanie oczywiście zdjęty. Jeśli się nie zgłosisz w przeciągu 24h lub weryfikacja nie przebiegnie pomyślnie dzielenie zostanie odrzucone, a ban zostanie. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy