Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: Kotek_1337_

Nazwa propozycji: Antycheat 

Opis: Jak wchodze na pvp po chwili widze ze cheaterzy mają wlaczone bhopy,aury,reache itp. Zdarza się to często wiec fajnie by było jakby ten antycheat  był.

Dlaczego akurat to: Poprostu nie chcę bić zawsze bity na 5 kratek albo tylem,bokiem także rozpatrzcię to no bo by się przydało. Ps. Chociaż troche tego antycheatu.

Link to post
Share on other sites

Na tak. Co prawda raczej nie spotykam cheaterów na Pvp (bo nie wiele tam gram), ale wyobrażam sobie, że potrafią być denerwujący i skutecznie psuć rozrywkę innym, uczciwym graczom. Zastanawiam się dlaczego administracja wcześniej nad tym nie pomyślała. (jak pomyślała to sorry)

  • Lubię to! 1
Link to post
Share on other sites

Na nie. Wiele osób mogłoby dostawać np bana bez powodu więc słaby jest pomysł lepiej już odpalić obs i nagrać niż np dostać bana za nic.

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, KOONRRADD napisał:

A więc zacznijmy od tego że jak ty to napisałeś "się żale". Nie żale się tylko nie chce by np wiele osób dostało bana za nic , na serwerze jest wiele osób co ogarnia pvp ,pograli  by pare godzin/minut/dni i co np ten "AntyChet" by ich zbanował? A i na przyszłość każdy ma prawo do wyrażania własnej opini. ;)

Na innym serwie miałem z tyłem 1vs1 I zbanował mnie anty-cheat

 

Jestem na NIE

Link to post
Share on other sites

Znajdź jakiś dobry anty-cheat, który by łapał cheaterów. Również płatne po parenaście dolarów amerykańskich radę by dały, ale bany za zbugowanie w klocku przez winę serwera i ban, to nierealne (nawet dobrze skonfigurowany, sam testowałem).

 

Na nie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy