Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] Shinigami


MeisZo

Recommended Posts

1. Twój nick:MeisZo
2. Nick oskarżonego: Shinigami
3. Data zdarzenia:dzisiaj
4. Wyjaśnienie:Skarga na temat moich prawdopodobnych cheatów się wyjaśniła i twórca ją usunął, twórca poprosił mnie żebym usunął odpowiedzi na skargę, na forum
jak dobrze wiemy nie ma takiej możliwości dlatego dałem kropki. Moderatorka jak już temat był zamknięty dała mi punkty Multipost jak to była edycja nie wstawianie nowego posta.
Mam nadzieje, że punkty zostaną usunięte.
5. Dowody:  

image.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MeisZo napisał:

Moderatorka

Moderator, ale wybaczam. Warn nie był za wstawienie w tym miejscu kropek, powód był zupełnie inny, czytanie ze zrozumieniem nie boli. Spójrz na screeny - jest tam ewidentny multipost. Czas postów 01:34, 09:36, 10:53 (niedziela), jak można zaobserwować, pomiędzy postami nie było 24h przerwy. To, że wątek był zamknięty nie wymazuje złamania przez ciebie regulaminu. Wg mnie warn jest słuszny i nie ma tu żadnego błędu z mojej strony.

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

Połowa twojej wypowiedzi jest o tym jak "nie umiem czytać ze zrozumieniem" mi zupełnie nie o to chodzi, zdaje mi się, że jak w każdym poście napisałem coś co mnie w jakimś stopniu broniło w skardze to nie powinno za to być punktów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy