Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.

[Dyskusja] Launchery minecraft

Recommended Posts

Ostatnio grając na takim popularnym serwerze minecraft. Coś tam hypi.... Miałem problemy z fps-ami i zastanawiałem się nad używaniem launcherów minecraft takich jak Badlion czy Lunar. 

I teraz pytanie do was: Czy takie launchery są bezpieczne? W sensie czy nie wykradają haseł do kont minecraft, danych osobowych? 

Używam Lunara i polecam najlepszy client którego testowałem do tej pory. Oba są bezpieczne lecz jak odpaliłem badliona to zamiast 350 fps na sky miałem 20, zrestartowałem grę ale nic to nie dało więc nie polecam. Jest też blazing pack lecz ma on mniej opcji niż badlion i lunar, poza tym nie ma on np. armor statusa. Polecam również pvp lounge ale jest on do wersji 1.8.9.

Edited by Jablonek
  • Lubię to! 1

lunar better, korzystam na co dzien i jest super, na badlionie tez gralem ale przestalem przez spadki fpsow, resetowanie wlaczonych modow i dlugie wlaczanie sie launchera

Edited by _Inko_

Lunar jest ok, polecam serdecznie, dużo FPS, duże bezpieczeństwo, na badlionie nie gram, bo mi FPS do dwóch spadały i nie dało się grać. Co do wykradania danych, to oba są OK z tego co mi wiadomo.

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Posted (edited)

Ja również polecam Lunar Client. Według mnie posiada bardziej przejrzyste i ładniejsze menu. Ponadto daje więcej FPS i ma profile np. masz profil do skyblock i tam ustawiasz mody do skyblock, masz profil do survival i w tym profilu ustawiasz mody do survivala. Możesz stworzyć wiele profili i o ile się nie mylę to nie ma takiej funkcji w Badlion, a jest ona przydatna i usprawnia korzystanie, szczególnie jak gra się na różnych serwerach. Badlion długo się ładuje i za każdym uruchomieniem musiałem dawać mu pozwolenie poprzez zaporę systemu wnidows, co mnie strasznie irytowało. Może go jakoś źle pobrałem. Jedyny plus to większa ilość modów, ale twórcy lunara ciągle dodają nowe np. ostatnio pojawił się replay mod.

W konkluzji, uważam, że lunar jest lepszym clientem.

Edited by Thorex