Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×

[propozycja] nowa komenda

Recommended Posts

1. Twój nick: _TheorJa_
2. Nazwa propozycji: komenda " włącz pvp / d pvp
3. Opis: taka komenda działała by na działce. była by bardzo pomocna jeżeli ktoś chce zrobić gildie i poćwiczyć pvp. Wiem,, niektórzy powiedzą że to creative, ale na arenie siedzą pros
y które zabijają wszystkich. Po drugie jak ktoś ma zamek i i chcę sobie poćwiczyć np. strzelanie z łuku lub walkę mieczem, na arenie się tego nie da. Oczywiście latanie by było włączone, wyłączony upadek z dużej wysokości i od lawy
Słabsi gracze nie mają możliwości walczyć z graczami typu : dobry_ziom, pvp_pros, lexoriane i innych. I wtedy tacy ludzie co niszczą działki nie będą mogli już to robić. każdy kto umrze odrodzi

się w tym samym miejscu co /d tp z ekwipunkiem. myślę że już napisałem :dlaczego akurat to.
Edited by _TheorJa_
nick

W sumie można byłoby to dodać, nie każdy jest dobry w PvP i mógłby poćwiczyć z przyjaciółmi. Oczywiście mi by się 100% przydało.

W dniu 21.03.2021 o 11:23, AlanA13 napisał:

Słabsi gracze nie mają możliwości walczyć z graczami typu : dobry_ziom, pvp_pros, lexoriane i innych.

Tu masz rację, właśnie dla tego na TAK.

• Super 1

Nie wiem czy to jest świetny pomysł, niby jesteś na creative a nie na np. survival extrime, raczej nie musisz się przejmować pvp bo ten tryb nie na tym polega. Każdemu słabemu w pvp przyda się tak jak mówiła Wewera ^, jakaś lekcja z przyjaciółmi. Jeśli chodzi o gildie to akurat nie ale sam pomysł dość ciekawy. Jestem na nie z +

• Super 1
  • 3 weeks later...

Na tak. Jestem słaby w pvp, a mam przyjaciół, którzy są świetni w tej dziedzinie. Bardzo chętni powiem

Na tak! Z trzema wielkimi plusami   !!!

Jestem za _TheorJa_!!!!!

• 2 weeks later...