Jump to content
Zaproszenie na serwer Discord tymczasowo nie działa (wina aplikacji). Czekamy aż IPS zaakceptuje aktualizacje autora aplikacji i będziemy mogli ją zainstalować.

[ODRZUCONE] [Propozycja] ban dla niewidek

Recommended Posts

1. Twój nick: dOdGe
2. Nazwa propozycji: ban dla niewidek
3. Opis: kazda niewidka z pvp dostaje perma bez możliwości apelacji
4. Dlaczego akurat to: bo im sie nalezy
  • Lubię to! 9
  • Haha 1

Jestem na tak. Zabiłem Limok15 droplo mi z niego 4/3 i roshe a jakas niewidka tylko czychała az on dednie i nic nie złapałem i teraz musze kopac dirta na fabryka zeby mu to odkupic D:. A wszystko przez tą Jtrzybaną niewidkę.

• Lubię to! 2

Co? Perma bez apelacji? Za użyawnie itemka z gry xDDD

Wystarczy je tylko usunąć. To jest porównywalne do np. wywalania specjalnie serwera na sve mam na myśli stawianie pod piaskiem ogromnej ilości tnt i tworzenia jakiegoś mechanizmu lagującego (jeżeli TnT na sve działa), lub np. zalewanie spawna jest tak samo szkodliwe jak niewidka?

na NIE

Jeżeli mają być tylko zablokowane to wtedy na TAK.

Edited by Jablonek
  • Lubię to! 1
23 godziny temu, greysss napisał:

nie koniecznie bana ale dodajcie komende /upomnij <nick>

i za 3 upomnieniem dajcie perma

bez apelacji

To by sensu nie miało, perm bez apelacji za niewidkę?

Gdyby blokowali tylko sam item i nie dało by się go użyć to na tak.

W dniu 24.03.2021 o 08:57, Wanwo napisał:

Jestem na nie. Lubię łapać itemy na niewidce.

xddddd Po pewnym czasie zrozumiesz że cie to wk...
Propozycja jak najbardziej na + ale nie dawać kary tylko wyłączyć tak jak na creativie.
Jak się już klepiecie to normalnie a nie niewidka + jeszcze jakby miał cheaty to tego nawet nie widać bo na niewidce jest. Jest to z jednej strony utrudnianie pracy też administracji żeby sprawdzić czy taka owa osoba posiada cheaty także utrudnianie rozgrywke graczom na pvp. Jestem na wielkie Tak !!!

• Przykro mi 1

na tak straciłem przez te je**** niwidki ponad 20k już najlepiej to je wgl usuncie bo ostatnio też jest takie coś modne że ktoś wbija ci do magazynu jak są wojny magazynowe i ci kradnie ity

Edited by Jagomix
  • Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy