Jump to content
Zaproszenie na serwer Discord tymczasowo nie działa (wina aplikacji). Czekamy aż IPS zaakceptuje aktualizacje autora aplikacji i będziemy mogli ją zainstalować.

świat w survival 1.14 , 1.15 ,1 .16

Recommended Posts

kupiłem vip-a żeby dostać się na serwer "survival extereme 1.16.4". gdy się dostałem zauważyłem że po strefie pvp jest tak samo jak na poprzednich survivalach. na terenie budowania jest wielki prawie zabudowany mur gdzieś na 50 kratek od strefy pvp. jest też on na całej długości od końców strefy pvp. gdy już się go przejdzie , to okazuje się że jest trawa, albo sam żwir i masa bruku. świat jest cały zniszczony i nie ma na nim żadnego drewna ani drzewa. Nie wiem dokładnie ale dla mnie najlepiej by było gdyby admin czy moderator zresetował ten świat, żeby wszystko było od początku. Z odcinków Dilerka i Doknesa wyglądało to normalnie: Bazy , trawka , drzewa i normalny minecraftowy świat. Czy znowu tak będzie ??? 

Posted (edited)
19 godzin temu, xWhitee_ napisał:

Nie jest planowane aby świat został zresetowany, po odejściu kilku kratek znajdziesz normalny świat gdzie będą drzewa etc.

ehe, tak też myślałem ale przeszedłem ponad 1000 kratek i było coraz lepiej ale i tak było pełno bruku i żadnych drzew. może sam wejdź na serwer i zobacz. chciałbym się znaleźć w normalnym miejscu a nie za tym murem bruku i w kranie miliardowego bruku bez drzew

później wyślę Ci screena

Edited by Hubiq
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy