Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Zrezygnowałem jednak

Recommended Posts

14 minut temu, TheBonny1337 napisał:

Po zakupie vipa nie traci sie expa i można używać /krzyk co 15 dni,

mała pomyłka minut powinno być poza tym nic nie zauważyłem.

JESTEM NA TAK

Edited by GoodFabian
  • Super 1
8 godzin temu, TheBonny1337 napisał:

latanie wokół siebie do określonej kratki,

Nie mam określonej granicy dokąd można lecieć na free cam, jest jedynie ograniczone pole widzenia do zrenderowanych wokół siebie chunków. Ograniczona jest również widoczność graczy/mobów. 

Search

To akurat służy do wyszukiwania cheatów w Gui clienta nie do wybierania bloków których HitBoxy ma pokazywać w tym przypadku chodziło Ci raczej o chest esp. 

Sprint

Co do tego to sprint raczej służył do automatycznego sprintowania nie do szybszego poruszania się. Do tego służy SpeedHack/speed. 

2 kratek

Odległości w jakiej ma wokół ciebie kopać nuker można dostosować a jeśli nie ma takiej opcji to kopię dziurę w kształcie koła o najdalszym promieniu 4 kratki. No chyba, że masz włączonego reacha to w takim wypadku może kopać na dalszą odległość. 

Na tak 

• Super 1

Hej!

Podanie bardzo ładne i estetyczne, cheaty i komendy dobrze opisane. Spełniasz wymagania. Gdyby nie malutkie błędy interpunkcyjne w zdaniach oraz kary, byłbym na tak.

Ostatecznie jestem neutralny. Mimo to życzę powodzenia :D

• Super 2

A więc tak. Pełniłeś już podobną funkcję. Co prawda na małym serwerze, ale jednak. Nie zauważyłem w podaniu żadnych błędów ortograficznych, a samo podanie dość przyjemnie się czyta. Zauważyłem niestety kilka błędów interpunkcyjnych. Wymieniłeś trochę znanych Ci cheatów i komend.

Podsumowując, jestem na tak.

• Super 1

Na nie masz bardzo dużo wrogów, wypisałeś mało opcji w cheatach a co do wieku skłamałeś. Fly, spider i speed nie działają na craftedzie co najwyżej bh oraz nie wiesz co to nuker/speed mine/timer nie opisałeś tego a to bardzo podstawowe cheaty do szybkiego kopania/chodzenia nuker nie kopie tylko na 2 kratki. Nie opisałeś też reacha/hit boxów bardziej doświadczony cheater tego używa  albo auto aim'a.

Edited by xWhitee_
By whitee_,

Usunąłem z postu, grafikę o dużych rozmiarach. Tego typu rzeczy umieszczaj w sygnaturze.

• TheBonny1337 changed the title to [Podanie] Zrezygnowałem jednak
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy