Jump to content
Zaproszenie na serwer Discord tymczasowo nie działa (wina aplikacji). Czekamy aż IPS zaakceptuje aktualizacje autora aplikacji i będziemy mogli ją zainstalować.

[ODRZUCONE] [Podanie] foxu7

Recommended Posts

1. Nick: foxu7

2. Imię: Filip

3. Wiek: 12

4. Coś o sobie (maksymalnie 5 zdań): Cześć jestem Filip, mam 12 lat i interesuje się grafiką komputerową, graniem w minecraft i jeżdżeniem na rowerze. Lubię wychodzić na dwór lecz większość moich kolegów bardziej woli siedzieć w domu ale są wyjątki. Robienie grafik sprawia mi wielką przyjemność więc pisze to podanie bo nie chce żeby to czego się nauczyłem przez ten czas się zmarnowało. 

5. Jak długo zajmujesz się grafiką: Prawie rok

6. Obowiązkowe prace: https://imgur.com/gallery/XCgiVa4

7. Inne prace: https://imgur.com/gallery/WE6XRhP

Grafiki średnie, zdania nawet niezłe. Szkoda że nie umiesz wstawić grafik do imgura. A poza tym odnosząc się do pierwszej grafiki, nie wiem czy jest się czym chwalić że grają tu tacy ytberzy. Na nie z +.

Jest parę błędów interpunkcyjnych. Ogólnie grafiki nie są złe, ale też nie są na super wysokim poziomie (widać potencjał). Wiek to taki minusik.

Jestem na tak z -.

• Super 1

Dziwne przejście czcionek

image.png.10ed3adb3e0a4f86edd6368ce5e379d6.png

Podoba mi się kompozycja, przekaz Twoich grafik. Niestety jeszcze nie są one na poziomie ekipy grafików Crafteda. Jeżeli chciałbyś dalej iść w tym kierunku - dam Ci kilka rad praktycznych.
1. Kompozycja.

Spójrz na to.

image.png.7cdae2f1d6a09b93acca57f74a85b5a7.png
Na tej grafice są dwie postacie, tło, tekstura i particle. Nie wypełniasz całego obszaru, bo postacie są w lewym dolnym rogu, a na pozostałej części pracy - nie ma nic.
Gdybyś przesunął te postacie na środek, powiększył je, może dodał jakiś napis, od razu wyglądałoby to lepiej.
2. Postacie z mc.
Fajnie, że renderujesz (większość przynajmniej jak na moje oko) sam. Jest to na pewno plus. Niestety, jeżeli mamy wyrenderowane postacie z Minecrafta, to nie wpasują się one stojące na losowym tle. Spróbuj się pobawić ze stronką novaskin.me/wallpapers. Później może z Cinemą 4d, aby po prostu ładniej się to komponowało. Ta postać z wiadrem np. - całkiem fajnie, ale te stojące już gdzieś - gorzej. 
4. Inne prace

Spróbuj może wstawiać postacie z Mc na pierwszy plan, tak żeby nigdzie nie stały, bo w programie do zwykłej obróbki graficznej 2D, raczej nie uda Ci się uzyskać pożądanego efektu dopracowanego renderu. Może pójdź w inne prace? Zobacz. Ta grafika na prawdę mi się podoba. 

image.png.ae789fa8cb036a87c0ff99e2335ffa41.png

Co prawda wymaga jeszcze dopracowania, ale moim zdaniem wygląda lepiej niż te rendery z mc. Gdybyś niektóre z nich połączył z takim fajnym napisem, byłoby na prawdę ładnie. 
Życzę Ci powodzenia, bo masz potencjał!

• Super 1
Posted (edited)
14 minut temu, Zolwikowa napisał:

Dziwne przejście czcionek

image.png.10ed3adb3e0a4f86edd6368ce5e379d6.png

Podoba mi się kompozycja, przekaz Twoich grafik. Niestety jeszcze nie są one na poziomie ekipy grafików Crafteda. Jeżeli chciałbyś dalej iść w tym kierunku - dam Ci kilka rad praktycznych.
1. Kompozycja.

Spójrz na to.

image.png.7cdae2f1d6a09b93acca57f74a85b5a7.png
Na tej grafice są dwie postacie, tło, tekstura i particle. Nie wypełniasz całego obszaru, bo postacie są w lewym dolnym rogu, a na pozostałej części pracy - nie ma nic.
Gdybyś przesunął te postacie na środek, powiększył je, może dodał jakiś napis, od razu wyglądałoby to lepiej.
2. Postacie z mc.
Fajnie, że renderujesz (większość przynajmniej jak na moje oko) sam. Jest to na pewno plus. Niestety, jeżeli mamy wyrenderowane postacie z Minecrafta, to nie wpasują się one stojące na losowym tle. Spróbuj się pobawić ze stronką novaskin.me/wallpapers. Później może z Cinemą 4d, aby po prostu ładniej się to komponowało. Ta postać z wiadrem np. - całkiem fajnie, ale te stojące już gdzieś - gorzej. 
4. Inne prace

Spróbuj może wstawiać postacie z Mc na pierwszy plan, tak żeby nigdzie nie stały, bo w programie do zwykłej obróbki graficznej 2D, raczej nie uda Ci się uzyskać pożądanego efektu dopracowanego renderu. Może pójdź w inne prace? Zobacz. Ta grafika na prawdę mi się podoba. 

image.png.ae789fa8cb036a87c0ff99e2335ffa41.png

Co prawda wymaga jeszcze dopracowania, ale moim zdaniem wygląda lepiej niż te rendery z mc. Gdybyś niektóre z nich połączył z takim fajnym napisem, byłoby na prawdę ładnie. 
Życzę Ci powodzenia, bo masz potencjał!

Bardzo dziękuje za rady postaram się do nich przystosować a te przejście czcionek to dlatego że zapomniałem zmienić czcionkę a w tej nie można było dawać takich liter jak (ę) i tym podobne

48 minut temu, Pimposlaw1234 napisał:

Na zdecydowane nien wiek :/

Myślę że jeżeli chodzi o dział grafika to ważne są umiejętności graficzne a nie wiek no ale spk

Edited by Foxu7
  • Lubię to! 1
10 godzin temu, Foxu7 napisał:

Bardzo dziękuje za rady postaram się do nich przystosować a te przejście czcionek to dlatego że zapomniałem zmienić czcionkę a w tej nie można było dawać takich liter jak (ę) i tym podobne

Myślę że jeżeli chodzi o dział grafika to ważne są umiejętności graficzne a nie wiek no ale spk

moim zdaniem umiejętności graficzne są spk tylko ten wiek mnie drażni

15 minut temu, AdixsonYT napisał:

szczerze? 

b3gWs59_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

Jak myslisz, czy ta grafika nadaje się na taką rangę? 

Grafiki +/-

Całe podanie - (jeśli punkt 4, tam jest 5 zdań, to ja jestem jakimś Bogiem greckim)

Jestem na neutral

Pisze maksymalnie pięć zdań czyli można miej 

• Zły 1
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy