Jump to content

[Propozycja] Zakaz wejścia na spawn podczas walki

Guest
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: MinecraftxButi
2. Nazwa propozycji: Zakaz wejścia na spawn podczas walki
3. Opis: Kiedy jest się w walsce, nie można wejść na spawn.
4. Dlaczego akurat to: Widziałem to na niektórych serwerach Survival, a to jest Survival EXTREME!
Edited by Guest

• Guest changed the title to [Propozycja] Zakaz wejścia na spawn podczas walki
1 godzinę temu, Foxu7 napisał:

Jestem na nie bo czasami w walce pujdzie zle albo laga dostaniesz on cie obije do 2 serc i musisz uciekac i nie ma gdzie

jak laga dostaniesz to i tak zorać na spawn nie będziesz mógł XD?

Edited by pasztet_winiary

W dniu 16.04.2021 o 21:21, Breizou56 napisał:

Na OGROMNE NIE pomyśl o graczach którzy wracają np. z szulker boxa ktoś ich uderzy i nie mogą wrócić na spawn i dedają.

To niech zrobią różdżkę xD takie to trudne? Na wielkie TAK. To powinno być od początku tych trybów. 

nie moim zdaniem nie np ide sobie ja i np udeza mie jakis typo a przy wejsciu stoji 40 netherytowych =-= albo inna setuacja to ze ty lubisz zabić graczy w minecraft bo masz full set i denerwuja cie noby poprstu wyjć z serwera albo ic szukaj baz czy cos a nie na spawnie kapic i a noob zabic o koljny zabic i tak wkólko moim zdaniem popozycja powina zostać odrzucona

za wszystkie błędy ortograficzne przepraszam xDDDD

albo np bede cie w 2 netherite lub 4 i co wtedy zrobisz nie wrucisz na spawna xDDDD

• Haha 1

Na nie jestem takiego zdania jak jedna z osób powyrzej, wychodzi ktoś z cennymi itemkami i nie ma żadnej szansy?

Według mnie zawsze powinna być jakaś szansa na uratowanie.

Na TAK. 

Edited by oski79
Zmienienie żeby nie było offtopic'a XDD
By Guest,

Opinia neutralna musi być zawsze uzasadniona, w przeciwnym wypadku jest to offtopic. Proszę o tym pamiętać

• 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Na tak zmniejszy to ilość stivów na linni
a jak komus przeszkadza ze cytuje "nie bedzie jak wejsc na spawna gdy się wraca z schulkiem" to polecam zainwestować w mózg i schowac wszystko do ec

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...