Jump to content
Sign in to follow this  
Dabbe_01

[Poradnik] Jak skutecznie zarabiać na FB?

Recommended Posts

Słowem wstępu:

Co prawda Fister napisał poradnik o zarabianiu, mimo to wypiszę tu najskuteczniejsze z nich (nie miej mi tego za złe, Fister :D ).

1. Duże farmy arbuzów

Osobiście mam dwie farmy arbuzów na całą działkę, dzięki czemu mogłem kupić sobie Ferrari 612.

Za całe eq arbuzów możecie zarobić 72 * 20$ = 1440$. 

Z siekierą zbiera się to parę minut, więc warto! Jeśli macie trochę miejsca u siebie, przetestujcie! :)  

aWGq1Jv.png

2.  Łowienie na /lowisko

Jest to fajna odskocznia od kopania w /fabryka. Bardzo dobry sposób, szczególnie z dobrą wędką! :)

Wystarczy trochę połowić i sprzedać wszystkie ryby na miejscu, jednak nie to jest najlepsze!

Z enchantem Luck of the Sea, można wyłowić sporo skarbów i sprzedać je innym graczom za duże pieniądze.

Dzięki najlepszej wędce w grze udało mi się sporo zarobić przed budową farmy.

Un97ikM.png

3. Kopanie na /surowce2

Najlepiej z diamentowym kilofem zenchantowanym na Fortune.

Z kamienia bowiem mogą wypaść wartościowe surowce (można to sprawdzić, wpisując /pomoc dropy).

Ostatnio kopię dosyć sporo (kupię od kogoś enchant Silk Touch :D), co dało mi pół stacka diamentów bez żadnego kupowania.

Przy okazji, dam Wam radę:

bierzcie ze sobą więcej niż tylko kilof. Lista rzeczy, które warto wziąć: dobry kilof, sporo pochodni, miecz do obrony, zbroja i jedzenie.

Masz te rzeczy ze sobą? Udanej wyprawy! ;)

p819QBZ.png

Pomogłem? Możesz zagłosować w ankiecie!

• Lubię to! 9
  • Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy