Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Stunterr_

Stunter
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Stunterr_ 
2. Imię: Dawid
3. Wiek: Mam 16 lat.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na crafted.pl gram od około trzech lat, więc jestem bardzo doświadczonym graczem. 
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście, posiadam rownież discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Niestety nie, ale było to od zawsze moim marzeniem.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Myślę, że od około 3 do 5 godzin dziennie. 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, moja historia kar jest dość długa. Poza banami za nic, otrzymałem kilkanaście mutów za wulgaryzmy,kłótnie itp. Dostałem również bana za wykorzystywanie bugów, ale bardzo tego żałuję.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Powinniście mnie przyjąć, ponieważ jestem osobą sumienną, która wyciąga wnioski z popełnionych błędów i stara się ich ponownie nie popełniać. Jestem miły oraz pomocny, choć to nie zawsze jest łatwe. Potrafię zapanować nad sobą w trudnych sytuacjach. Po unbanie frani zauważyłem pewne luki, w których nie ma nikogo z administacji na serwerze i robi sobie co chce, więc chciałbym to uzupełnić. Swoje obowiązki wykonywałbym odpowiedzialnie i rzetelnie. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak wyżej wspomniałem- Jestem Dawid, po wakacjach będę uczęszczać do drugiej klasy technikum. Pewnie jak większość osób do szkoły pałam nienawiścią i żalem z powodu zmarnowania tylu lat młodości. Na co dzień jestem wolontariuszem Caritas. Interesuję się prądem, bo jako jedyny mnie nie dotknie B) Moim głównym zainteresowaniem jest rolnictwo. W szkole mam wzorowe zachowanie, więc jestem grzecznym chłopcem. W przeszłości byłem bardzo nerwowy. Dostałem wiele uwag za bicie innych, zdarzyło się nawet złamać koledze rękę. Od tego czasu jestem oazą spokoju  oraz grzecznym chłopcem.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, nawet kilka razy.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Dodaje danego gracza do działki. Może on wykonywać różne czynności na naszej działce nawet, gdy nie jesteśmy online.
- /d dodaj: Dodaje gracza do działki, ale w tym przypadku nie może nic robić gdy nie jesteśmy na serwerze.
- /d polacz: Łączy działki w jedną, muszą być one umieszczone obok siebie.
- /d ban: Blokuje możliwość wejścia na działkę danemu danej osobie.
- /d chat: Włącza czat, który jest widoczny tylko przez osoby znajdujące się na danej działce.

Pozdrawiam PiS zawsze top 1 w eu

Edited by Stunter
  • Lubię to! 4
  • Super 8
  • Haha 1
  • Wow 2

32 minuty temu, Stunter napisał:

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Niestety nie, ale było to od zawsze moim marzeniem.

Nikt nie pytał czy jest to twoje marzenie, a poza tym gdy miałeś 5 lat to chyba o tym nie marzyłeś.

32 minuty temu, Stunter napisał:

Po unbanie frani zauważyłem pewne luki, w których nie ma nikogo z administacji na serwerze i robi sobie co chce, więc chciałbym to uzupełnić.

Nie wiem czy wiesz, ale w takich momentach składa się skargi.

Wiek +
Ortografia i interpunkcja +
Komendy -
Imię to zdecydowanie -

Więc jestem na neutral.

Edited by PanBanan156

Używasz niekulturalnych zwrotów w stosunku do innych (można łatwo wyszukać na np. discordzie), poza tym nazywasz mnie i inne osoby, które piszą skargi "60", mimo tego, że nie robią (przynajmniej ja) tego dla jakiejkolwiek satysfakcji czy radości, a jedynie dlatego, że to niezgodne z regulaminem. Nie wiem, czy wiesz, ale obowiązkiem helpera jest właśnie karanie graczy za naruszanie zasad. Przechodząc do oceny podania, w zdaniach znalazłem powtórzenie "grzeczny chłopiec", które swoją drogą nie jest zgodne z faktami, gdyż wiele razy łamałeś punkty regulaminu. Napisałeś także, że jesteś miły, co jest kompletnie zakłamane (przykłady podane powyżej). W podaniu nie udowodniłeś znajomości serwera (komend), co jest na minus. Pragnę też nadmienić, że wypominanie błędów nie jest w porządku, nawet jeśli był to jedynie błąd w pisowni typu "pisanie partykuły nie z inną częścią mowy oddzielnie, zamiast łącznie". Zrobiłeś niepotrzebną aferę w tej sprawie na discordzie, co było po prostu żenujące jak na kogoś, kto kandyduje na helpera. Niestety błędy popełnia każdy. Prawdą jest także to, że większość ocen "na tak" to oceny osób, z którymi masz dobre relacje. Zainteresował mnie także fakt, że wasza czwórka napisała podanie w jednakowym czasie, co skłania mnie do zastanowienia się nad tym, czy podanie nie jest przypadkiem żartem. Nie chcę nabijać postów, więc odpowiem tu też na twój post będący pseudo sprostowaniem do mojej oceny. Swoją całą wypowiedź oparłeś na moich wybrykach, których oczywiście świadomy jestem. Nie zapominaj o swojej akcji z beaconami, było to stosunkowo niedawno. Dodam też, że skoro nazywasz nas 60, to może nazywaj tak także siebie - w twojej zawartości można znaleźć wiele skarg :DPodanie zostało przez Ciebie napisane 23 czerwca, a jeszcze 20 czerwca używałeś wulgarnego słownictwa na serwerze, co jest według mnie totalnie nieodpowiednie. Skoro kandydujesz na to stanowisko, to radzę Ci jeszcze raz przeczytać regulamin, bo najwidoczniej "kilka razy" to za mało.

Na sam koniec zadam pytanie retoryczne: Skoro przeczytałeś regulamin kilkukrotnie, to dlaczego go łamiesz?

Jestem na nie.

Edited by Kacperrr_
  • Lubię to! 3
  • Super 1

Z samego zachowania nie jesteś osobą godną rangi, zachowanie twoje jest po prostu dziecinne, zwroty używane wobec innych graczy które tak jak już
@Kacperrr_ wspomniał można ujrzeć na discordzie jeśli się ich ładnie poszuka (Nie wiem co one mają na celu, zwrócenie na siebie uwagi?)

Byłeś karany jak sam wspomniałeś "historia kar jest długa".

Komend strasznie mało

Podsumowując moim zdaniem nie powinieneś zostać Helperem.

• Super 5

Posted (edited)
3 godziny temu, Kacperrr_ napisał:

Używasz nie kulturalnych zwrotów w stosunku do innych (można łatwo wyszukać na chociażby discordzie), poza tym nazywasz mnie i inne osoby, które piszą skargi "60", mimo tego że nie robią (przynajmniej ja) tego dla jakiejkolwiek satysfakcji czy radości, a jedynie dlatego, że to niezgodne z regulaminem. Nie wiem czy wiesz, ale obowiązkiem helpera jest właśnie karanie graczy za naruszanie zasad. Przechodząc do oceny podania, w zdaniach znalazłem powtórzenie "grzeczny chłopiec", które swoją drogą nie jest zgodne z faktami, gdyż wiele razy łamałeś punkty regulaminu. Napisałeś także, że jesteś miły, co jest kompletnie zakłamane (przykłady podane powyżej). W podaniu nie udowodniłeś znajomości serwera (komend), co jest na minus. Na sam koniec zadam pytanie retoryczne: Skoro przeczytałeś regulamin kilkukrotnie, to dlaczego go łamiesz?

Jestem na nie.

Po pierwsze, może szczegół może nie ale "nie" z przymiotnikami się pisze razem. Nazywam was 60, bo nimi jesteście. Twoim glównym zadaniem na forum jest donoszenie xd? Uważasz że użycie tego samego określenia po 5 zdaniach można nazwać "powtórzeniem" ? To tak jakbym ci wypomniał, że co zdanie robisz kropkę. Pomyśl czasem, bo chyba się za bardzo "napaliłes" żeby mnie tu zaorać, ale orasz sam siebie. To że nie wypisałem więcej komend to nie oznacza, że ich nie znam. Masz bardzo dziwne wyznaczniki do określania czyjejś wiedzy. Napisałem o swojej przeszłości oraz że wtedy grzecznym chłopcem nie byłem, ale teraz jestem. Masz problem z interpretacją niektórych rzeczy, do których się odnosisz. To tak jakbyś napisał że jesteś grzecznym chłopcem, a ja bym Ci wypomniał wszystkie rzeczy które odwalałeś takie jak: ataki botów, rozdawanie danych admy, robienie discordów na których były wynoszone z discordów administacji i nie tylko, bycie w samym "JC", ciągłe obrazy serwera, administracji i nie tylko, korzystanie z VPN oraz robienie kilkuset multikont, obrażanie serwera w statusach na dc, oszukiwania na rozmowie rekrutacyjnej ;(, robienie wycieków z serwera budowniczych itd. Sam po przeczytaniu regulaminu go łamałeś, i to w jaki sposób a chciałbyś się wypowiadać na ten temat. Dodatkowo śmieszy mnie twoje ciągłe ''donoszenie na innych'' i udawanie wzorowego gracza, gdy krótki okres przed unbanem wyzywałeś adminów i serwer na prywatnych discordach- tak wiem o tym i administracja również ;)  Szkoda że nie mogła tego wziąć  jako dowód bo dzisiaj by Cię tutaj nie było B)

2 godziny temu, dircioch napisał:

Z samego zachowania nie jesteś osobą godną rangi, zachowanie twoje jest po prostu dziecinne, zwroty używane wobec innych graczy które tak jak już
@Kacperrr_ wspomniał można ujrzeć na discordzie jeśli się ich ładnie poszuka (Nie wiem co one mają na celu, zwrócenie na siebie uwagi?)

Byłeś karany jak sam wspomniałeś "historia kar jest długa".

Komend strasznie mało

Podsumowując moim zdaniem nie powinieneś zostać Helperem.

Jeśli dla ciebie używanie takich skrótów ma na celu zwrócenie na siebie uwagi, to musisz być mało kreatywny. Nie przepadam za kapusiami, w sumie jak większość osób. Co do samego "zwracania na siebie uwagi" to powinieneś mieć obszerną wiedzę na ten temat, bo nigdzie nie może Cię zabraknąć. Wszędzie, nawet  "na chama" musisz dodać coś od siebie. 

Edited by Stunter
  • Super 1
  • Haha 4

To podanie to żenada. Wszystkie podania aktualne na helpera (z wyjatkiem @Femczak)to po prostu żart.

Podanie estetycznie leży.Ortograficznie również znalazłem błędy. Kary są i będą a ty się nie zmieniłeś i nie zmienisz. Twoje zachowanie na serwerze to żenada odzywki typu "ez" "L".

Podsumowując, na ogromne nie.

Edited by oski_
  • Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy