Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Stunterr_

Stunter
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, Kacperrr_ said:

Na sam koniec zadam pytanie retoryczne: Skoro przeczytałeś regulamin kilkukrotnie, to dlaczego go łamiesz?

Dawid nie łamie regulaminu. Robił to wcześniej, wiec prosze, pisz ocene zgodnie ze swoimi odczuciami.

Moim zdaniem nadajesz sie na stanowisko helpera. Nie oszukujmy sie, ale bardzo duzo terazniejszych helperow czy rang wyzszych zachowuja sie jak zwierzeta, a ty poprawiles sie i uwazam, ze bedziesz jedna z tyvh osob, ktore sa rozsadne. Kazdy kiedys popelnil bledy lub dalej je popelnia, a ty z dnia na dzien udowadniasz nam ze zachowujesz sie lepiej.Powinni dać tobie szanse, jestem na tak<3

Edited by Mare
  • Lubię to! 1
  • Super 3
  • Haha 1
  • Wow 1

W dniu 23.06.2021 o 23:51, Stunter napisał:

Dodatkowo śmieszy mnie twoje ciągłe ''donoszenie na innych'' i udawanie wzorowego gracza, gdy krótki okres przed unbanem wyzywałeś adminów i serwer na prywatnych discordach

Ekhem, Kultek po przejściach. 

Ale tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby to podanie było napisane na serio i świadczy o tym to, ze nagle cała Wasza ekipa napisała je w tym samym czasie 😫

Podanie samo w sobie jest ładne i schludne, ale jak można brać na poważnie takie coś XDD. Sam święty nie jestem, ale jak jednak uważasz siebie za grzecznego chłopca, to dlaczego ciagle trollujesz? Wcześniej beacony, teraz te podania. Bawisz się w tego xButi czy jak mu tam? XDDD. 

Na nie :(( 

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy