Jump to content

pytanie


Iwo2009L
Go to solution Solved by Nexao,

Recommended Posts

  • Solution

Helperzy podobnie do innych rang pilnują czatu i pomagają na serwerze. Poza tym grają normalnie na swoich wyspach/działkach, jak każdy. 

Jeśli Twoje pytanie jest powiązane z rekrutacją na ową rangę, aby napisać podanie potrzebujesz minimum 5 zawartości (tematy/odpowiedzi). Zdobywasz je pisząc na forum np. skargi lub propozycje. Dział offtopic oraz statusy nie są do tego wliczane.

  • Lubię to! 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, FoxThePrince napisał:

Helper - osoba która ma za zadanie pomagać innym graczom. Może dawać mute (wyciszenie gracza), kick (wyrzucenie z serwera) oraz przyjmować/odrzucać skargi. 

 

(Inne: dostęp do komendy /fly)

 

Helper nie przyjmuje/odrzuca skarg na forum, poza tym wszystko się zgadza :D

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

Helper, za zadanie ma pomagać na serwerze. Nie ma on najwyższych uprawnień, aczkolwiek wystarczające dla gracza który nie ma dużego zaufania. Ma uprawnienia np. do wyciszania, wyrzucania. Ma on również dostęp do komend svip'a, czyli np. /feed /fly itp.

Edited by Rev
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy