Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Sytrynka


Guest

Recommended Posts

1. Nick: tsuuuum
2. Imię: Laura
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Niecałe 2 lata.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam oby dwie rzeczy, a także discorda.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Owszem, pełniłam.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Myślę, że 3-4 dziennie dałabym radę.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety tak, niecały rok temu zostałam zbanowana na forum. Natomiast na serwerze dostałam kilka wyciszeń za małe przewinienia.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Każdy ma zarówno wady i zalety, jednak ja uważam się za osobę miłą, uprzejmą, sprawiedliwą i cierpliwą, która poradziłaby sobie z wszystkimi obowiązkami rang administracyjnych. Pełniłam takie obowiązki kilkanaście razy, więc szybko zaaklimatyzuję się w gronie administracji. Regulaminy znam już na pamięć, a obowiązujący tutaj taryfikator nauczyłabym się dosyć szybko. Ostatnio powróciłam do częstej aktywności na serwerze, dlatego przypomniałam sobie wiele komend serwerowych, ponieważ ich znajomość powinna być jak najwyższa. Potrafię nawiązać dobre relacje z graczami.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Laura, mam 14 lat, aktualnie uczęszczam do 1 klasy technikum informatycznego. Moim hobby jest granie w gry oraz robienie grafik komputerowych. Podczas wolnego czasu wychodzę na dwór, gotuję lub zajmuję się moim pieskiem.  Moimi najbardziej wartościowymi zaletami są cierpliwość i sprawiedliwość, którymi rozwiązuję najczęściej kłótnie i spory. Choć jestem spokojna, to nie odpuszczam i zawsze staram się dać z siebie 100%.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Owszem, jestem w pełni tego gotów. 
 

Oto wspomagacze które znam:

X ray - Pozwala widzieć interesujące nas bloki z pominięciem innych.

Kill Aura - Bije graczy obok Ciebie pod każdym kątem.

Legit Kill Aura - Kill Aura o słabszym działaniu - zadaje mniej obrażeń lub kąt ich zadawania jest mniejszy, dzięki czemu jest trudniejsza do wykrycia dla obserwatora zewnętrznego.

Jesus - Chodzenie po wodzie.

Fly - Cheat który pozwala nam latać.

Sprint - Daje efekt sprintu bez konieczności utrzymywania go.

Macro - Pod wybranym klawiszem jest zapętlone działanie myszy.

SafeWalk - Ochrona przed upadkiem z bloku.

PlayerESP - Włączenie ramki wokół graczy.

LongJump - Pozwala na wykonanie dłuższych niż normalnie skoków.

High Jump -  Pozwala wyżej skakać.

AutoMine - Automatyczne kopanie.

AutoFish - Automatyczne łowienie, gdy ryba jest "na wędce" 

AutoWalk - Automatyczne chodzenie.

AutoArmor - Automatyczne zakładamy zbroję, gdy posiadamy ją w ekwipunku.

ChestESP - Włączenie ramki wokół skrzyń w pobliżu. 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Dostałaś ub tydzień temu i już piszesz podanie? Przed banem odwalalas, trochę zimno było jak cię widziałem. Duzo czasu minęło i może się zmieniłaś ale w tydzień raczej nikt nie zobaczył wielkiej zmiany

Na nie pzdr 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy