Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] xDeeVin

Recommended Posts

1. Nick: xDeeVin
2. Imię: Mam na imię Igor.
3. Wiek: 14 lat.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze crafted.pl gram od ponad czterech lat.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam sprawny mikrofon oraz TeamSpeak'a.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, byłem Helperem na trybie FreeBuild. (Raz)
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Myślę, że dwie godzinki wystarczą, ale jeśli będzie taka potrzeba to mogę pełnić obowiązki dłużej.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety zostałem kilka razy wyciszony za wulgaryzmy (około pół roku temu) oraz dostałem bana na Discordzie za reklamę na pv (rok temu). Na forum dostałem kilka warnów za Offtopic, ale to już jest przedawnione od lat.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Zacznijmy od tego, że moglibyście mnie przyjąć w swoje szeregi ponieważ jestem obeznany z tą rangą, co prawda zostałem zdegradowany, ale wiem co i jak. Mam długi staż na serwerze i bardzo dobrze go znam dzięki czemu łatwiej mi jest pomagać graczom. Mam dość dużo czasu na pełnienie tej funkcji oraz szybko piszę na klawiaturze co jest bardzo potrzebne do błyskawicznego odpowiadania na pytania, wyciszania czy banowania. Dobrze znam zasady ortografii i interpunkcji oraz potrafię obsługiwać się językiem angielskim. Mam również duży zasób słów. Posiadam mikrofon oraz TeamSpeak'a, umożliwi mi to rozmowę kwalifikacyjną. Na co dzień staram się pomagać nowym użytkownikom serwera gdy tego potrzebują oraz zatrzymuję kłótnie i spory. Mimo, że czasem bywam porywczy, nie jestem osobą stronniczą, nieuczciwą czy złośliwą. Zawsze staram się rozwiązać konflikt słownie, przez porozumienie obu stron. W ostatnim czasie zachowywałem się nieodpowiednio, ale zapewniam, że moje zachowanie uległo poprawie i mogę jedynie wytłumaczyć się tym, że był to dla mnie trudny okres. Mam nadzieję, że dostanę drugą szansę i dobrze ją wykorzystam!
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, mam na imię Igor i uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Pochodzę z województwa łódzkiego, dokładniej z okolic Łodzi. Jak można było zauważyć w moich wcześniejszych podaniach moją pasją była piłka nożna, aczkolwiek zmieniło to się. Aktualnie trenuję piłkę ręczną i bardzo to mi się podoba. Jest to sport zespołowy i kontaktowy co bardzo lubię, aktualnie trenuję w miejskim klubie i jestem prawym rozgrywającym. Poza treningami i nauką interesuję się również grafiką komputerową. Zajmuję się nią od dobrych kilku miesięcy i uważam, że nie idzie mi źle. W przyszłości chciałbym zostać właśnie grafikiem komputerowym lub informatykiem. Lubię również grać w gry komputerowe. Na moim pulpicie można znaleźć takie tytuły jak Counter Strike Global Offensive, Grand Theft Auto V, Fifa 21, Forza Horizon oraz Minecraft. Gier jest znacznie więcej, ale wymieniłem te, które najbardziej lubię. Moim marzeniem jest polecieć do Stanów Zjednoczonych i zwiedzić wszystkie stany. Bardzo podoba mi się ten kraj i w jaki sposób ludzie tam żyją, chciałbym po prostu zobaczyć to na własne oczy! Kolejną z form mojego spędzania czasu jest czytanie książek oraz oglądanie filmów i seriali. Jeśli chodzi o książki to bardzo chętnie polecę wam "Harry'ego Pottera" od J.K Rowling, a z seriali bardzo spodobały mi się: Cobra Kai, Lucyfer i Szkoła dla Elity. Z niecierpliwością czekam na kolejne sezony tych seriali! Mam młodszą siostrę, która ma już 7 lat i w tym roku zaczęła swoją przygodę ze szkołą.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście!
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

Komendy dotyczące działek:

-/p h <nick>: Komenda ta pozwala nam przeteleportować się na działkę wybranego gracza.

-/d dom: Komenda ta teleportuje nas na naszą działkę.

-/d muzyka: Komenda ta ustawia na naszej działce wybraną przez na muzykę.

-/d ban <nick>: Komenda ta banuje wybranego gracza na naszą działkę.

-/d polacz: Komenda ta łączy działki, na których się znajdujemy. (Komenda VIP/SVIP)

-/d zaufaj <nick>: Komenda ta umożliwia wybranemu przez nas graczowi budować na naszej działce.

-/d dodaj <nick>: Komenda ta umożliwia wybranemu przez nas graczowi budować na naszej działce, tylko gdy znajdujemy się na serwerze.

-/d chat: Komenda ta uruchamia czat działki, na którym możemy pisać z osobami znajdującymi się na naszej działce.

-/d zajmij: Komenda ta kupuje działkę, na której się znajdujemy. (Koszt 500$)

-/d auto: Komenda ta kupuje losową działkę. (Koszt 500$)

-/d biom: Komenda ta ustawia wybrany biom na naszej działce.

-/d anuluj: Komenda ta usuwa dodanego/zaufanego gracza z naszej działki.

Warpy:

-/lotnisko: Teleportuje nas na lotnisko, gdzie możemy zakupić samolot.

-czolgi: Teleportuje nas do miejsca, w którym możemy kupić czołgi.

-miotly: Teleportuje nas do miejsca, w którym możemy kupić miotły.

-/kebab: Teleportuje nas do miejsca, w którym możemy kupić kebaby (zestawy z mięsem itp.).

-/restauracja: Teleportuje nas do restauracji, w której możemy kupić jedzenie.

-/kfc: Teleportuje nas do KFC, w którym możemy zakupić najróżniejsze zestawy z jedzeniem.

-/sklepy : Komenda ta pokazuje nam GUI ze wszystkimi sklepami, do których możemy się przeteleportować.

-/targ : Teleportuje nas do targów, w których możemy kupić przedmioty wystawione przez innych użytkowników serwera.

-/spawn: Teleportuje nas na spawn serwera.

-/kosciol: Teleportuje nas do kościoła, w którym możemy wziąć ślub.

-/pvp: Teleportuje nas na arenę pvp, na której możemy bić się z innymi graczami. (po śmierci tracimy itemy)

-/buty: Teleportuje nas do sklepu z butami.

-/ubrania: Teleportuje nas do sklepu z ubraniami.

-/motory: Teleportuje nas do salonu z motocyklami, w którym możemy kupić różne motocykle.

-/salonTeleportuje nas do salonu samochodowego, w którym możemy kupić samochody.

-/fabryka: Teleportuje nas do fabryki, w której można zarabiać pieniądze kopiąc najróżniejsze bloki.

-/farma: Teleportuje nas na farmę ze zwierzętami.

-/tartak: Teleportuje nas na tartak, na którym możemy kopać wszystkie rodzaje drewna. (Komenda VIP/SVIP)

-/lowisko: Teleportuje nas na łowisko, na którym możemy łowić ryby.
-/strefavip: Teleportuje nas do strefy dla VIPów i SVIPów. (Komenda VIP/SVIP)

Komendy VIP/SVIP:

-/vip: Komenda ta pokazuje nam informacje na temat VIP'a.

-/svip: Komenda ta pokazuje nam informacje na temat SVIP'a.
-/kit kluczvip: Komenda ta daje nam jedną ruletkę dla VIPów.

-/kit kluczsvip: Komenda ta daje nam dwie ruletki dla SVIPów.
-/feed: Komenda wypełnia nam cały pasek najedzenia.
-/heal: Komenda ta wypełnia nam cały pasek najedzenia oraz serduszek.

-/craft: Komenda ta otwiera przenośny crafting.

-/ec: Komenda ta otwiera przenośny enderchest.

-/tpahere <nick>Komenda ta umożliwia wybranemu przez nas graczowi teleportacje do nas.
-/czapka: Komenda ta zakłada rzecz, którą trzymamy aktualnie w ręce na naszą głowę.

-/back: Komenda ta teleportuje nas w miejsce, w którym zginęliśmy.
-/fly: Komenda ta umożliwia nam latanie.

Komendy dotyczące ślubów:
-/partner poslub <nick>: Komenda ta wysyła oświadczyny do wybranego gracza.
-/partner rozwod: Komenda ta rozwodzi Ciebie i twojego partnera.
-/partner tp: Komenda ta teleportuje nas do partnera.
-/partner prezent: Komenda ta wysyła przedmiot, który trzymamy w ręce do naszej drugiej połówki.
-/partner chat: Komenda ta otwiera prywatny czat z naszym partnerem.
-/partner ustawdom: Komenda ta ustawia wspólny dom w związku.

-/partner dom: Komenda ta teleportuje do wspólnego domu.

Komendy administracyjne:

-/ban <nick>: Komenda ta banuje wybranego gracza z serwera.

-/tempban <nick>: Komenda ta banuje wybranego gracza czasowo.

-/banip: Komenda ta banuje IP wybranego gracza.

-/mute <nick>: Komenda ta wycisza wybranego gracza na dany czas

-/unmute <nick>: Komenda ta odcisza wybranego przez nas gracza.

-/kick <nick>: Komenda ta wyrzuca wybranego gracza z serwera.

-/vanish: Komenda ta powoduje, że jesteś niewidoczny na Tab'ie.

-/god: Komenda ta powoduje, że nie dostaje się obrażeń mając survival.

-/clearchat: Komenda ta czyści czat.

-/seen <nick>: Komenda ta pokazuje kiedy ostatnio gracz był online.

-/invsee <nick>Komenda ta pokazuje ekwipunek wybranego gracza.

-/a <treść>: Komenda ta wysyła wiadomość na czat administracyjny.

-/history <nick>: Komenda ta służy do sprawdzania kar wybranego gracza.

-/tp <nick> Komenda ta teleportuje nas do wybranego gracza.

-/bc <treść>: Komenda ta wysyła ogłoszenie na chat. (moderator i wyższe)

Inne:
-/msg <nick>: Wysyłamy prywatną wiadomość do wybranego gracza.
-/ignore <nick>: Komenda ta blokuje wiadomości prywatne od wybranego gracza.

-/mail send <nick> <treść>: Komenda ta wysyła maila do wybranego gracza.

Chciałbym dodatkowo poinformować, że wróciłem dopiero na serwer po dłuższej przerwie i mogliście mnie jeszcze nie widzieć kilka dni temu! Pozdrawiam, xDeeVin!

Edited by xDeeVin
Edit na podstawie jednego z komentarzy :-)
  • Lubię to! 1
  • Super 3

Twoje zachowanie, które było w te wakacje, jest bezczelne!! Wyzywałeś każdego po kolei. Wiem, że to było dawno, aczkolwiek twoja reputacja w moich oczach jest bardzo słaba. 

Aktualnie jestem na neutral, po tej przerwie, nie widziałem Cię na serwerze, więc nie wiem jaki jesteś, podanie jest okej, dlatego daje taką opinie.

• Super 1
  • Haha 1

Możliwe, że się mylę ale Helperem byłeś chyba 2 razy już i 2 razy mam wrażenie byłeś zdegradowany, ta informacja jest bardzo ważna, gdyż świadczy to o tym, jak radzisz sobie na tym stanowisku, wracając do podania, jest na prawdę w porządku. Pominę pierwsze 7 punktów, wybacz, byłeś wyciszany kilkukrotnie, ban na Discordzie, jednak te kary nie są jakieś poważne, widać, że ich żałujesz. Co do punktu 9, mogłeś pominąć fakt, że masz TS3 oraz mikrofon, zapychacz, resztę pominiemy, każdy może tak napisać. Do punktu 10 nie można się przyczepić, swoją drogą, wydajesz się ciekawą osobą. Komendy ładnie opisane, schludnie, dobrze. Co do estetyki, jest dobra, aczkolwiek porozdzielałbym punkty 1-12. Widzę, że masz dobrą znajomość ortografii oraz interpunkcji. Wszystko co napisałem w komentarzu nie ma na celu urażenia Ciebie w jakikolwiek
sposób. Jestem na Tak.

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy