Jump to content

[podanie ghosthull]

17kTvrst
 Share

Recommended Posts

1. Nick: ghosthull

2. Imię: Kacper.

3. Wiek: 13.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Coś koło roku - więcej będzie

5. Masz mikrofon i TS3? Mam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie, lecz sie na tym znam.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? Powyżej 4-5h

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem karany na serwerze forum dwa razy przez swoją nieświadomość lecz już się obeznałem.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Pełnie dużo funkcji na wielu serwerach zgłaszam graczy za niestosowne zachowanie niestosowne modyfikacje jestem często aktywny często mam chęci do grania na craftedzie Pomimo cheaterów wielu toksycznych osób często piszę na krzyku i myślę że każdy mnie w połowie zna.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Kacper mam 13lat często sie uczę i ogarniam ortografie. Interesuje sie motoryzacją i samochodami chciałbym w przyszłości zostać mechanikiem samochodowym. Nie interesują mnie hejty idę dalej przed siebie. [Odnośnie crafteda.] często siedzę na pvp umiem rozpoznawać czy gracz jest na odpale czy nie zawsze się upewniam i włączam nagrywanie lecz mam za słabą jakość i byłoby za nieuznane : p spędzam przed komputerem wiele czasu i myślę że spędzał bym wymagania crafteda, forum, ts, i dc.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na czterech serwerach (czterech wersjach gry)? Jestem tego w pełni świadomy.

*Odnośnie cheatow i ich zastosowań z uzasadnieniem. 

minimap - ukazuje się mapa na ekranie.

x ray - umożliwia patrzenie przez ściany.

criticals - automatyczne skakanie przy biciu.

bunnyhop - szybsze skakanie oraz speed

nofall - nie tracimy obrażen przy spadnięciu z dużej wyskokości

jesus - chodzimy po wodzie

clickteleport - automatyczne teleportowanie pod binem w dane miejsce

spider - wspinanie sie po scianie

antyknock - nie odpycha gracza

Edited by 17kTvrst
poprawienie
  • Super 2

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy