Jump to content

Nastąpił błąd przy pierwszej próbie dołączenia na sieć serwerów minecraft Crafted.pl

magmusiek
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym opisać zaistniałą sytuację, która wpłynęła negatywnie na moje postrzeganie świata jak i całej gry Minecraft.
Dnia 25 listopada bieżącego roku chciałem się pierwszy raz zarejestrować na sieci serwerów minecraft Crafted.pl, natomiast uniemożliwił mi to serwer, który w odpowiedzi na moją próbę dołączenia na serwer zwrócił mi wiadomość zwrotną o następującej treści: "[C] Odrzucono polaczenie do hub4: Crafted.PL » Powinienies dolaczyc do serwera z nicku Magmusiek, a nie magmusiek. - zglos sie do osoby z rangą ADMIN na forum Crafted.pl lub napisz wiadomosc e-mail na adres [email protected]".
Jako, iż w nadchodzącym 2022 roku mało kto już używa poczty elektronicznej do codziennej komunikacji w internecie kieruje ten problem na forum Crafted.pl do osoby z rangą ADMIN. Nie zwracałbym się do Państwa z byle błahostką, gdybym mógł rozwiązać problem samodzielnie, niestety nie mogę tego zrobić w tym przypadku, ponieważ posiadam oryginalną wersję minecrafta i nie zamierzam zmieniać nicku specjalnie po to, aby móc zagrać na serwerowni Crafted.pl. Mam nadzieję, że osoba z rangą ADMIN będzie mi w stanie pomóc z tym problemem i go rozwiążę.
Na dowód moich słów dołączam do tematu załącznik z dokładnym odtworzeniem graficznym całego incydentu.

Z poważaniem,
Miłego dnia,
magmusiek

Screenshot_12.png

Skontaktuj się z Adminem poprzez prywatną wiadomość na forum.

Na profil danego Administratora możesz wejść, klikając jeden z poniższych nicków:

» xKarollagow

» Misiek

» Rommel

» Jukkka

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wysłać PW, zobacz ten poradnik.

Kontakt z Adminem jest także możliwy poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected].

W wiadomości (na forum/e-mailprzedstaw swój problem oraz podaj nick z gry.

Na odpowiedź Administratora czekaj cierpliwie* (może to potrwać kilka dni, gdyż mają oni codziennie wiele takich wiadomości).

* - Jeżeli zależy Ci na nieco szybszym uzyskaniu odpowiedzi, możesz sprawdzić, czy dany Admin nie przebywa aktualnie na urlopie (jeśli ma urlop, na jego profilu obok nicku będzie się znajdowała ikonka samolotu). Jeśli jest na urlopie, czas odpowiedzi może być opóźniony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy