Jump to content

[PRZYJĘTE] [UnBan] ryz_z_mlekiem

Guest ryz_z_mlekiem
 Share

Recommended Posts

Guest ryz_z_mlekiem

1. Twój nick: ryz_z_mlekiem

2. Nick osoby, która Cię zbanowała: @Hugo

3. Długość bana: Perm

4. Data nadania bana: Bodajże 3 stycznia.

5. Wyjaśnienie: Dostałam bana za udostępnianie cudzych danych i/lub wizerunku użytkowników. 

6. Dlaczego chcesz dostać UnBana? Chce dostać UnBana ponieważ, przemyślałam swoje zachowanie, wiem, że źle postąpiłam i z tego powodu niezmiernie mi głupio. Bardzo mi zależy na tym serwerze, gdyż na nim poznałam wiele wspaniałych osób, gdybym dostała UnBana, na pewno nie zmarnowałabym tej drugiej szansy.

• 2 weeks later...
  • HeadAdmin

Napisz 300 razy:

Nie będę udostępniała cudzych danych osobowych i nie będę łamała regulaminu Crafted.pl

Na końcu/na początku podpisz się swoim nickiem.

W każdej linijce pisz kolejny numer przed zdaniem podanym wyżej (od 1, aż do 300) oraz ponumeruj każdą kartkę.

Drugie zadanie (należy wykonać oba, jeśli chcesz otrzymać unbana) to upieczenie czegoś (np. świątecznego, jakieś ciasto/ciasteczka itd.) razem z osobą dorosłą (np. rodzicami), żeby było bezpiecznie. Na wypieku/potrawie musi znajdować się napis Crafted.pl. Możesz go wykonać np. z lukru czy z czegoś innego (ma być jadalny, a nie ułożony z kamieni czy wydrukowany na kartce). 

Zrób 2 zdjęcia podczas procesu przygotowywania oraz jedno zdjęcie końcowe.

Jeżeli przyjmujesz zadania to masz na to 3 tygodnie od momentu napisania przeze mnie posta. Zadań nie musisz przyjmować, jest to dobrowolne - tak jak unban.

Zdjęcia wyślij na [email protected] a ja je wstawie tutaj do wątku.

Edited by Hugo
  • Lubię to! 3
  • Super 2

• Hugo changed the title to [UnBan] ryz_z_mlekiem
  • Hugo unlocked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy