Jump to content

[PRZYJĘTE] [UnBan] matius

matlus
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: matius
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Neonyre
3. Długość bana: perm
4. Data nadania bana: 02.01.2022
5. Wyjaśnienie: Normalnie se gram nudzi mi sie pisze na czacie jakieś rzeczy i nagle permban za rozpowszechnianie fałszywych informacji, totalnie też nwm za jakie zdanie dostałem tego permbana patrzę na logi i jedyne za co mógłbym go dostać to za to że pisałem że jd to jedwabny dotyk w skrócie lub że ktos właśnie to napisał i nie powinien dostać muta (dla żartu)
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?: bo gram od około 3 lat na serverze, bardzo lubie grać na tym serverze gram tu prawie że codziennie 24/7, zawsze gdy mi się nudzi to tu wchodze i gram i nagle permban, nigdy od tych 3 lat nie dostałem jakiegokolwiek bana nawet na kilka dni przynajmniej nie przypominam sobie, Chciałbym dowiedzieć się za co dostałem permbana i juz nie będę tego pisać i będę uważał, i czy w ogóle jest to związane z czatem. (teraz gdy mam bana to nie mam co robić w życiu :P) Prosiłbym o skrócenie bana lub danie instant unbana(xd)
Edited by matlus
tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy