Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Olekytlolek

Olekytlolek
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Olekytlolek

2. Imię: Olek

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od pierwszej edycji skyblocka.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na budowanie (jeśli będzie potrzeba wybudowania czegoś)? Zależy od dnia, jeśli będe mógł około dwóch godzin.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak byłem, m.in za wulgaryzmy i flood.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ jestem osobą pracowitą, miłą i rzadko wdającą się w awantury. Jestem doświadczony w budowaniu ponieważ robię to od kilku lat. Jestem aktywny na serwerze, więc często mogę budować. Znam ten serwer od początku więc wiem co dla niego dobre a co nie koniecznie. Pozatym jestem bardzo dobry w projektowaniu map.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Olek mam 14 lat i uczę się w liceum. W wolnym czasie gram w piłkę, gram i uczę się ale też gram na klarnecie. Jestem wielkim optymistą... za dużym, ciągle widzę świat przez różowe okulary. Mam też kota imieniem Colt, jest rasy Ragdoll (Z Angielskiego Szmaciana Lalka), rasa ta charakteryzuje się długą sierścią i pięknymi niebieskimi oczyma. A oprócz tego jestem tzw. Weebem.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Screeny/film swojej działki/wyspy z Crafted.pl (którą ty budowałeś/aś): Na imgurze wraz z innymi.

13. Screeny budowli, które wybudowałeś/aś (pochwal się jak budujesz): Imgur: https://imgur.com/gallery/uperkM3

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy