Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xtherix

xtherix
 Share

Recommended Posts

1.Nick: xtherix

2.ImięPiotrek

3.Wiek14 lat.

4.Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze crafted gram od roku 2019.

5.Masz mikrofon i TS3? Tak oczywiście, że posiadam.

6.Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak! Swego czasu pełniłem funkcję administratora na mało znanym serwerze survival, lecz musiałem zrezygnować z pełnienia tej funkcji ze względu na toksyczne community i niedopracowanie serwera.

7.Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera  Od poniedziałku do piątku  mogę poświęcić, od 4 do 6 godzin, a w weekendy od 6 do 10 godzin.

8.Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nigdy nie byłem karany na forum, a na serwerze, także nigdy nie byłem karany

9.Dlaczego mieliśmy cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Uważam, że jestem odpowiednim kandydatem do administracji, ponieważ mam bardzo duże doświadczenie w pełnieniu funkcji helpera na poszczególnych serwerach.

Dokładnie znam i stosuję się do serwerowego regulaminu, tryb survival jest mi bardzo dobrze znany. Jestem człowiekiem kultury i zasad, cechuje mnie konsekwencja

i szacunek do prawa poszczególnej rangi, mam czas i dużo zapału do pełnienia tej właśnie funkcji. Nigdy nie było afery związanej z moją osobą, ponieważ jestem miły

i odnoszę się w sposób kulturalny do innych graczy dlatego jestem dość lubiany na serwerze przez innych użytkowników na crafted. Moje umiejętności pozwalają mi

na sprawdzanie czy dany gracz posiada niedozwolone modyfikacje, przez dokładne sprawdzenie plików gry. Myślę że funkcja helpera była by idealna dla mnie, ponieważ

nigdy nie dostałem mute-bana, bardzo dobrze znam cheaty, co pozwoli na szybkie wykrycie poszczególnych cheatów, poza tym jestem człowiekiem wysokiej kultury i opanowania. 

10.Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań) 

Cześć, mam na imię Piotrek, mam 14 lat i pochodzę z województwa śląskiego, jestem uczniem 8 klasy szkoły podstawowej. Po ukończeniu i zdaniu egzaminów po 8 klasie

wybieram  się do Technikum o profilu informatycznym po którym mam nadzieję dostać się na takie same studia. Moim największym marzeniem jest mieszkać  i pracować

w USA, ponieważ lubię ten kraj za możliwości jakie daje i za jego wielokulturowość. Uwielbiam podróże, choć na razie niewiele ich było, bardzo spodobały mi się wyprawy

na egzotyczne wyspy, takie jak Mauritius, gdzie zachwyciły mnie przeróżne gatunki egzotycznych ptaków. Na co dzień jestem poważny, ale mam poczucie humoru, jestem

konkretny w działalnościach i czasem trochę nerwowy, gdy coś nie wychodzi. Moim zainteresowaniem i największą pasją jest informatyka, w wolnym czasie  lubię programować

w javascript,python, lubię pisać pluginy, pisałem  nawet na własny niestety już nieistniejący serwer. Gram też w piłkę nożną, którą polubiłem dzięki moim kolegom.

11.Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście, że przeczytałem regulamin.

12.Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach  (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Pewnie, że jestem tego w pełni świadom.

CHEATY:

KillAura-Atakujemy najbliższą osobę, z kilku kratek

AntiKnockBack- Gdy ktoś nas atakuje to nas nie odpycha

NoFall-Spadając z wysokości dostajemy mniejsze obrażenia.

Nuker-Rozwala bloki wokół Ciebie.

Panic-Natychmiast wyłącza wszystkie cheaty.

Reach-Zwiększa zasięg, czyli bijemy z kilku kratek. 

Fly-Pozwala latać.

BoatFly-Pozwala latać z łódką. 

Fastplace-Pozwala na szybsze stawianie bloków 

Fastbreak-Pozwala na szybsze niszczenie bloków.

FreeCam–Pozwala na przenikanie przez ściany.

Blink–Pozwala na symulację lagów.

BowAimBot-Automatycznie wcelowuje łuk w najbliższą jednostkę.

Xray-Widzimy bloki, które sobie wybierzemy w opcjach

AimBot-Automatycznie ustawia  nam celownik broni na przeciwnika.

AutoArmor-Zakłada nam automatycznie zbroję.

AutoLeave-Automatycznie opuszcza serwer, gdy mamy mało hp.
NameTag-Nick pokazany nad innymi powiększa się.

Scaffold-Automatycznie stawia pod Tobą bloki. 

SpeedHack-Sprawia, że biegniesz 2x szybciej, niż normalnie.

Jesus-Chodzimy po wodzie. 

ChestESP–Podświetla wszystkie skrzynki.

AutoTool-Podczas kopania zamienia nam narzędzie, którym najlepiej się kopie dany blok. 

ArmorESP-Widzimy uzbrojenie przeciwnika przez ścianę. 
Criticals-Zadajemy krytyczne obrażenia bez podskoku.

AntiBlind-Anuluje efekt ślepoty.

BunnyHop-Automatyczne podskakiwanie w trakcie ruchu.

Timer-Przyśpieszamy tym czas, to znaczy. przyśpieszamy wszystkie czynności. 

TP-Aura-Atakuje automatycznie najbliższą osobę podczas teleportacji.

Stealer-Za jednym kliknięciem w skrzynkę wyciągamy całą zawartość skrzynki.

AutoMine-Automatycznie kopiemy 

CaveFinder-Pokazuje nam wszystkie jaskinie.

Edited by xtherix
  • Lubię to! 1
  • Super 3

• xtherix changed the title to [Podanie] xtherix
23 minuty temu, KrulTrenbolon napisał:

No ciekawe skąd tyle czitków znasz hmmm...? Pewnie sam lecisz ostro na bocie.

Nie po prostu miałem własny serwer, gdzie sprawdzałem graczy. I przez parę lat już jakieś cheaty zapadły w pamięci, a warto dopowiedzieć, iż to są podstawowe cheaty, które powinien znać każdy, kto chociaż raz pełnił funkcję helpera. 

Dziękuję za opinie pozdrawiam.

Godzinę temu, water_addict napisał:

Jestem na neutral z pochyleniem na tak.

Podanie jest dobre, a Ty wydajesz się być odpowiednim kandydatem, ale naprawdę kłuje w oczy znajomość (a raczej jej brak) zasad interpunkcji. 

Właśnie dostrzegłem moje błędy, jeśli chodzi o interpunkcję dziękuję za opinie pozdrawiam.

Edited by xtherix

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy