Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Mitarashy

mitarashy
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Mitarashy 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na Crafted gram bardzo długo (z początku miałem nick Selerek300) łącznie około 3 lat.
5. Masz mikrofon i TS3? TAK posiadam.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełniłem podobną funkcję jako moderator (poproszono mnie o pisanie pluginu na serwer gildie), ale serwer nie istnieje już od 1 roku.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? W weekendy około 5-8 godzin, w tygodniu około 3 godziny.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem karany na serwerze za wulgaryzmy. Zdaje  sobie z tego sprawę, że takie zachowanie nie świadczy o dojrzałości emocjonalnej i obiecuję poprawę. 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że jestem odpowiednią osobą na te stanowisko, ponieważ jestem bardzo aktywny i doświadczony. Jestem bardzo pomocny, staram się być miły dla innych graczy jak i dla Administracji serwera Crafted.pl. Bardzo dobrze znam różne rodzaje chitów (wspomagaczy).  Nie popełniam błędów ortograficznych, a jeśli się zdarzą to z faktu na szybkie pisanie. Jestem osobą towarzyską oraz potrafię dogadać się praktycznie z każdym graczem, więc zawsze będę w stanie odpowiedzieć na pytanie odnośnie serwera. Moja przeszłość związana z pisaniem Pluginów (w Javascript) i administrowaniem serwera Survival + gildie dodatkowo rozszerza moje portfolio. Bardzo chciałbym dostać tą jedyną szansę, aby pokazać i udowodnić że nadaję się na to stanowisko. Oczywiście przysięgam strzec się regulaminu i jeszcze raz proszę o danie mi szansy, której z pewnością nie zaprzepaszczę.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Jestem skromnym 17-latkiem, mieszkającym w Białymstoku. Uczęszczam do 3 klasy technikum (klasa informatyczna). W wolnym czasie piszę skrypty, wtyczki do minecraft (pluginy), oraz od niedawna  interesuję się pisaniem stron internetowych. Również jak typowy nastolatek spotykam się ze znajomymi. Moimi głównymi zainteresowaniami to: jazda na łyżwach, gra na fortepianie oraz gra w Minecraft na serwerze Crafed.pl.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście zapoznałem się z regulaminem.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Oczywiście, jestem świadom tego obowiązku.

CHEATY:

KillAura –  Pozawala na bicie gracza nie patrząc się na niego.
X-Ray – Podświetla nam wszystkie rudy.
Reach – Pozwala na atakowanie przeciwnika na dużą odległość.
Fly/Flight- umożliwia latanie na serwerze.
Auto Fish- Automatyczne łowienie ryb.
Fullbright- cheat który podświetla ekran.
Scaffold-Automatycznie stawia pod tobą bloki.
Regen-Szybciej regeneruje nam się hp.
ItemESP -pokazuje itemy leżące na ziemi.
ChestESP – Podświetla na kolorowo wszystkie skrzynki (w niektórych wspomagaczach występuje również podświetlanie piecyków itp.
FreeCam – Pozwala na latanie (jakby duchem gm3)
NoFall –  Redukuje wszystkie obrażenia od upadku.
Fast break – Pozwala na szybsze niszczenie bloków.
Fast place –  Pozwala na szybsze kładzenie bloków. 

Jesus – Umożliwia chodzenie po wodzie i lawie.

AutoEat –  Automatycznie je, podczas bicia/budowania, gdy mamy jedzenie w ekwipunku.

Criticals – Automatycznie zadaje ciosy krytyczne z ziemi.

Oczywiście wspomagaczy jest dużo więcej, lecz nie mam na celu opisanie każdego (jest ich zbyt wiele). Wolałem skupić się na tych najpopularniejszych i najczęściej wybieranych.

Edited by mitarashy
zauważyłem błąd
  • Lubię to! 5
  • Super 2

• mitarashy changed the title to Podanie na Helpera
  • mitarashy changed the title to [Podanie] na Helpera
  • mitarashy changed the title to [Podanie] Mitarashy
57 minut temu, xtherix napisał:

Plagiat mojego podania oraz plagiat podania @SmacznaKaczka. Oczywiście że jestem na NIE.

Nie musisz mnie atakować, nie wzorowałem się na żadnej z wymienionych prac. Pragnę nadmienić tylko, iż twoje oskarżenia mogą być efektem zazdrości, dlatego proszę ciebie abyś "nie oceniał książki po okładce". 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy