Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] KoreQ_POL

Szumurumu
 Share

Recommended Posts

1. Nick: KoreQ_POL
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od wyjścia 1.15
5. Masz mikrofon i TS3? posiadam sprawny mikrofon oraz ts3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? tak już na kilku serwerach.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? mógłbym poświęcić dziennie od 3 do 5 godzin.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? byłem kiedyś na 1.16 gdy cheatowałem. używałem cheaty i odsiedziałem na banie kilka miesięcy bardzo tego żałowałem i zrozumiałem swój błąd. odkąd był unban all przestałem cheatować i się poprawiłem.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Bardzo lubię ten serwer, spędzam na nim sporo czasu i pełniłem już podobne fuknkcje na paru serwerach. Lubię pomagać ludziom i uważam że bym się przyjął. pomagał bym graczom w potrzebie i pilnował by nie łamali regulaminu. jestem także dobrze zaznajomiony z ortografią. był bym aktywny najdłużej ile bym mógł. przepraszam za krótki opis ale mam słabą kreatywność. Znam bardzo dobrze komendy.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Mateusz, mieszkam w Suwałkach na Podlasiu. Zależy mi by zostać helperem bo lubię pomagać ludziom . znam się całkiem dobrze na cheatach. byłem kiedyś karany za nie czego bardzo żałuje. jestem w 1 klasie technikum. Poszedłem na elektrykę. kiedyś sporo kłamałem ale już przestałem i jestem szczery. mam nadzieje że mi wybaczycie moich błędów, jestem świadomy że już nie trzeba pisać cheatów ale wolałem coś dopisać do mojego podania, w szczególności że inni jeszcze je piszą. Gram w minecraft około 6 lub 7 lat. W szkole całkiem dobrze się uczę i mam dobre oceny
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak jestem tego świadomy.                                     CHEATY

Spider- Umożliwia wspinaczkę po budowlach.

Kill aura- Pozwala bić przeciwnika z każdej perspektywy (bokiem, tyłem).

Reach- Dzięki tej funkcji można atakować na dalszy zasięg.

Fly- Umożliwia latanie.

Xray- Pozwala widzieć rudy przez ściany.

ESP- Pozwala widzieć innych graczy przez ściany.

FreeCam- Umożliwia sprawdzenie terenu na powierzchni jak i zarówno pod ziemią. Jest zazwyczaj używany do szukania baz w pobliżu.

AutoPotion- Rzuca potki automatycznie podczas walki gdy jest życie poniżej podanego poziomu życia.

AutoTotem- Po straceniu poprzedniego totemu bierze kolejni do drugiej dłoni.

Jesus- Umożliwia chodzenie po wodzie.

AntiAfk- Po włączeniu tej opcji postać zaczyna się co jakiś czas obracać i podskakiwać w celu zapobiegnięcia wyrzucenia z serwera.

Criticals- Przy opadaniu pojawiają się tzw:criticalsy (obrażenia krytyczne) co powoduje że obrażenia zostają zwiększone ten cheat umożliwia zadawać criticalsy bez podskoku 

BlockEsp- Podświetla blok zaznaczony w configu.

Edited by Szumurumu

Mhmm, reklama serwera, brak wzoru przy skardze na Rommela

Urodziłeś się w 1965 roku, ale masz 15 lat, jak do tego doszło nie wiem.

Ban za czity 

Nie zmieniłeś nicku na forum, a helper nie może mieć nieaktualnego nicku

Podania nawet nie będę oceniał. Interpunkcja to się nie urodziła, estetyka słaba.

Na nie

Pozdrawiam

• Lubię to! 1

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy