Jump to content

[ODRZUCONE] ✨ REKRUTACJA na HELPERA SkyBlock 1.17.1 ✨

McZabcia
 Share

Recommended Posts

1.  McZabcia,

2. Julia,

3. 16 niedługo 17 lat,

4. Gram już ze 3 tygodnie na serwerze,  

5. Mam mikrofon, a ts3 nie używam tylko dsc,

6. Pełniłam funkcje na innym serwerze,

7. 4h w tygodniu a 5 w weekendy to zależy też od tego kiedy jestem w pracy,

8. Nie nigdy nie byłam karana na serwerze,

9. Lubię pomagać ludziom w różnych sprawach, szybko reaguje na pytania i próbuje odpowiedzieć. Czasami popełniam błędy ortograficzne bo mam dysleksje ale to chyba nie kłopot odczytać niektóre rzeczy. 

10. Wiec jestem Julia mam prawie 17 lat Jestem w 2 klasie szkoły średniej oczywiście.  Interesuje się Fotografią, sportem, malowaniem i gotowaniem. W wolnym czasie słucham muzyki, gram na serwerze, jeżdżę na zakupy, maluje, szkicuje, wychodzę ze znajomymi i gadam na discordzie z kumplami podczas grania w gierki.

11. Jasne że przeczytałam regulaminy.

12.

/w usun - nie ma takiej komendy

/w zapros nick - zaproszenie danej osoby do wyspy

/w pomocnik - daje pomocnika komuś na wyspie żeby mógł coś zrobić pomóc w czymś

/w zaufany - daje zaufanego może budować  

/w wykop - wyrzucam osobę z wyspy np. która mi przeszkadza 

/report - zgłaszam gracza który np. nie przestrzega regulaminu, kradnie w kopalni, wulgaryzmy, wyzywanie

13. System drużyn polega na dodaniu lub odjęciu robienia jakiejkolwiek czynności na swojej wyspie np. dojenie krów, używanie wiaderek, handel z osadnikami, otwieranie skrzynek.

Edited by Livermor_
  • Haha 1
By Livermor_,

Usunęłam flood. 

16 minut temu, McZabcia napisał:

/w usun - usuniecie z wyspy

Taka komenda nie istnieje, brak znajomości komend.

17 minut temu, McZabcia napisał:

9. Lubię pomagać ludziom w różnych sprawach, szybko reaguje na pytania i próbuje odpowiedzieć. Czasami popełniam błędy ortograficzne bo mam dysleksje ale to chyba nie kłopot odczytać niektóre rzeczy. 

To nie jest 5 rozbudowanych zdań.

17 minut temu, McZabcia napisał:

10. Wiec jestem Julia mam prawie 17 lat Jestem w 2 klasie szkoły średniej oczywiście.  Interesuje się Fotografią, sportem, malowaniem i gotowaniem. W wolnym czasie słucham muzyki, gram na serwerze, jeżdżę na zakupy, maluje, szkicuje, wychodzę ze znajomymi i gadam na discordzie z kumplami podczas grania w gierki.

Niepoprawny tytuł, brak znajomości regulaminu.

Na nie.

Uwazam, ze osoba majaca za soba 16 wiosen, zaraz 17, uczeszczajaca do klasy drugiej szkoly sredniej powinna miec umiejetnosc poslugiwania sie wiekszym zasobem slow. Nie znasz regulaminu, prawdopodobnie przelecialas tylko wzrokiem+ na wymagania rowniez. Nie ma komendy "/w usun", co dodatkowo dodaje ci minus do oceny. Zastosowalas niepoprawny tytul watku, nie uzywasz ts3( czy to mialoby znaczyc, ze nie posiadasz go oraz przy tym nie spelniasz wymagan?). Zdanie nie sa rozbudowane, nie czyta sie tego przyjemnie. Na nie.

Napisałam ze mam dysleksje a dyslektycy mają problem z formułowaniem zdan wiem co mam ale przynajmniej sie starałam 

15 minut temu, Malaysia napisał:

Uwazam, ze osoba majaca za soba 16 wiosen, zaraz 17, uczeszczajaca do klasy drugiej szkoly sredniej powinna miec umiejetnosc poslugiwania sie wiekszym zasobem slow. 

s

15 minut temu, Malaysia napisał:

Zastosowalas niepoprawny tytul watku, nie uzywasz ts3( czy to mialoby znaczyc, ze nie posiadasz go oraz przy tym nie spelniasz wymagan?).

No nie używam TS3 nie wiem o co ci chodzi nie lubie tej platformy wole dsc i z niego korzystam 

41 minut temu, xLubezu_ napisał:

napisałam że mam dysleksje i nie umiem jakoś dobrze pisać rozudowanych zdań

45 minut temu, xLubezu_ napisał:

Taka komenda nie istnieje, brak znajomości komend.

przepraszam ale ktoś mi powiedział że jest chyba że serwer pomyliłam a na komendach sie znam 

Zły tytuł wątku = brak znajomości regulaminu. Tych serduszek to sobie mogłaś odpuścić, bo teorytycznie jest to flood. Zdania są tragiczne.

2 godziny temu, McZabcia napisał:

5 w weekendy to zależy też od tego kiedy jestem w pracy,

16 lat i chodzisz do pracy? Ciekawie.

Nie wierzę Ci w wiek. Komend nie znasz (chodzi o /w usun co napisałaś) 

Jestem na nie.

8 minut temu, oszki napisał:

Zły tytuł wątku = brak znajomości regulaminu. Tych serduszek to sobie mogłaś odpuścić, bo teorytycznie jest to flood. Zdania są tragiczne.

16 lat i chodzisz do pracy? Ciekawie.

Nie wierzę Ci w wiek. Komend nie znasz (chodzi o /w usun co napisałaś) 

Jestem na nie.

moge ci potwierdzić wiek jeśli chcesz 

a do pracy chodze (istnieje coś takiego jak praktyka zawodu)

• Lubię to! 1

Jestem na nie. Sam tytuł podania mówi o twojej znajomości regulaminu.  Poza tym podanie jest zdecydowanie za krótkie i znajduje się w nim za dużo błędów, np. ortograficznych.  Radzę spojrzeć na inne podania + podszkolić w kwestii samego serwa i znajomości regulaminu - może się czegoś nauczysz!

Edited by _MisterSax

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy