Jump to content

Problem z kontem (nie wiem czy to tu sie robi ale spróbuje)

kuzar77
 Share

Go to solution Solved by Adikkk,

Recommended Posts

No internet mam swietny, od razu jest napisane na czacie "zaloguj hasło" wpisuje haslo ktore mam od wrzesnia tamtego roku napisane na kartce i jest na[isane, ze błędne hasło da sie cos z tym zrobi prosze....

i przez moment nie moglem wejsc wgl do HUB i byl cos takiego:                       jestem pewny, ze ktos grał na moim koncie prosze Pomóżcie...!

Zrzut ekranu (54).png

Edited by kuzar77

• Solution
16 godzin temu, kuzar77 napisał:

No internet mam swietny, od razu jest napisane na czacie "zaloguj hasło" wpisuje haslo ktore mam od wrzesnia tamtego roku napisane na kartce i jest na[isane, ze błędne hasło da sie cos z tym zrobi prosze....

i przez moment nie moglem wejsc wgl do HUB i byl cos takiego:                       jestem pewny, ze ktos grał na moim koncie prosze Pomóżcie...!

Zrzut ekranu (54).png

Po wstępnej analizie możliwości są dwie:

1) Opuściłeś serwer (w tym wypadku zapewne crash, restart) i próbowałeś od razu wrócić. Wystarczy odświeżyć listę serwerów lub odczekać chwilę;

2) Czy posiadasz Minecraft Premium? Być może ktoś posiada taki sam nick jak ty oraz gra na nim na Craftedzie.

Jeśli w dwóch możliwościach nie znalazło się rozwiązanie twojego problemu to napisz, można spróbować dojść do źródła problemu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy