Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] Adikkk

Adikkk
 Share

Recommended Posts

1. Nick:

Adikkk

2. Imię:

Adam

3. Wiek:

Mam 14 lat, rocznikowo 15.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Swoją przygodę z owym serwerem rozpocząłem w 2017 roku, więc niedługo liczba ta wyniesie 5 lat grania.

5. Masz mikrofon i TS3?

Owszem, posiadam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?

Jedyną funkcją jakkolwiek zbliżoną do obowiązków Moderatora Forum pełnię jako KidMod. Pierwszy raz styczność z ową rangą miałem w marcu 2020 roku, co za tym idzie, potrafię używać narzędzi moderacyjnych. Oprócz tego, chętnie przyswoję nowe obowiązki i informacje, więc brak pełnej wiedzy nie stoi na przeszkodzie do otrzymania rangi.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?

Ze względu na mobilność forum i moje zamiłowanie do tej strony, jestem w stanie spędzić tu nawet od 2 do 6 godzin dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Zacznę od tego, że nigdy nie otrzymałem kary na TS3 oraz Discordzie. Na forum pojawiały się warny, jednak ostatni z nich był w 2018 roku. Gdy zaczynałem swoją przygodę na serwerze, zbierałem kary za lekkie przewinienia. Ze względu na upływający czas, nie pamiętam ich ilości i rodzaju. Do mniej honorowych kar należą ban za oszukiwanie na tabliczkach (SkyBlock) oraz za reklamę serwera (GlobalBan). Moim ostatnim przewinieniem jest degrad, od którego minął ponad rok. Moim celem jest pozostanie bezkarnym i liczę, że moje dawne naganne zachowania zostaną mi wybaczone.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Uważam, że jestem odpowiednią personą na to stanowisko, świadczyć o słuszności tej tezy będą przedstawione przeze mnie zalety mojej kandydatury. Rzeczą globalnie widoczną na pewno jest moja wzmożona aktywność od dłuższego czasu, którą można dostrzec poprzez moją liczbę zawartości, reputacji, odpowiedzi w dziale “Problemy i Pytania”, ale też wysokie lokaty w rankingach użytkowników.  Czynności takie jak sprawdzanie plagiatów lub moderowanie wątków są mi dobrze znane i nie przysparzają żadnych problemów. Jestem miłośnikiem tego forum, jak i całego silnika IPS, więc przesiadywanie na nim całymi dniami jest dla mnie czystą przyjemnością, dlatego też robię to i nie zamierzam przestawać. Czasu mi nie brakuje, więc myślę, że są to realistyczne założenia. Na pewno wartością dodatnią będzie moja ponadprzeciętna znajomość tej strony, jak i TeamSpeak'a, Discorda i serwera, więc w tych zakresach też mogę wspomóc graczy w potrzebie. Również przydatna może okazać się umiejętność szybkiego pisania. Bez najmniejszego problemu poruszam się po wspomnianej witrynie oraz jestem w stanie pomóc w tym innym użytkownikom, a tak właściwie, już to robię. Uważam, że jest to odpowiednie miejsce, by wspomnieć o moim stażu, który zaraz wyniesie 5 lat. Także długa obecność w Administracji nauczyła mnie odpowiedniego reagowania na różne sytuacje, często nagłe i niespodziewane. Zaznaczę również, że posiadam umiejętność współpracy w grupie, niezależnie od sympatii lub jej braku do reszty członków. Jestem osobą spokojną, staram się panować nad swoimi nerwami. Podchodzę do spraw dyplomatycznie i sprawiedliwie, co jest niezbędną cechą u każdego członka jakiegokolwiek zarządu, bądź administracji. Staram się być niezawodny, jednak w przypadku pomyłki, zawsze staram się ją odpokutować oraz wyciągam z niej wnioski i nie powtarzam. Przechodząc do czynności bardziej ogólnościowych, moja ortografia, interpunkcja oraz składnia są na bardzo wysokim poziomie, co - mam nadzieję - widać po tym podaniu. Spełniam wszystkie wymagania, jakie są mi postawione przy rekrutacji na tę rangę. Śmiem stwierdzić, że jestem osobą zaufaną, w Administracji Crafted.pl jestem od 2019 z roku, niestety ze zhańbioną przerwą, której strasznie żałuję po dzień dzisiejszy. Od tamtej pory nie poniosłem żadnej odpowiedzialności karnej i mam nadzieję, że tak pozostanie. Moim celem w tej rekrutacji, jest przede wszystkim pomóc w moderacji tej strony, ale też wspólna przygoda z resztą ekipy, dlatego też bardzo zależy mi osiągnięciu celu, jakim jest otrzymanie rangi Moderatora Forum.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Tak jak widać po powyższej części podania, mam na imię Adam, a mój wiek wynosi pełne 14 lat. Do moich zainteresowań na pewno muszę zaliczyć przesiadywanie na Craftedzie, głównie na wspomnianym forum, ale też serwerze. Mówi się o mnie, że bliżej mi do nauk ścisłych, jednak nadal czuję się humanistą. Na równi z tym znajdzie się muzyka, której jestem wielkim pasjonatem. Uwielbiam również gotować oraz spędzać czas z moim psem. Życiowym celem, jaki sobie postawiłem, jest pomaganie ludziom. Tak właściwie już zacząłem to robić, póki co jest to mała skala, ale małymi krokami dążę do tego, czego pragnę. Moja osoba przejawia się skromnością, jednak uwielbiam pomagać innym oraz zawierać nowe przyjaźnie. Nie zmienia to faktu, że zależy mi też na utrzymywaniu więzi z obecnymi znajomymi. Równie ważna jest moja uczciwość, nie umiem oszukiwać ludzi, ponieważ zawsze objawia się to ogromnymi wyrzutami sumienia. Dlatego też, zawsze jestem świadom swojego błędu, wyciągam z niego wnioski i więcej nie popełniam podobnych. Innymi cechami, które mnie charakteryzują są między innymi tolerancyjność, otwartość i sprawiedliwość. Zaliczam się do grona fanatyków gier przygodowych różnej maści, ale też perfekcjonistów i estetów. Przykładam się do wykonywanej czynności najlepiej jak tylko mogę oraz zawsze muszę mieć wszystko idealnie poukładane.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Naturalnie, zapoznałem się z regulaminami sieci Crafted.pl oraz w pełni je akceptuję.

Edited by Adikkk
  • Lubię to! 2
  • Super 9

Estetyka podoba mi się, nie jest przesadzona, a jednocześnie używasz pogrubienia, by utrzymać elegancką i przyjemną dla oka formę. Nie widzę żadnych błędów ortograficznych; jedynie niektóre konkretne słowa, czy sformułowania wydawają się trochę przesadzone (np. persona, mój wiek wynosi) doceniam jednak starania, by nie dopuścić do powtórzeń ^-^

Tym na co przede wszystkim chcę zwrócić uwagę, to fakt, że mimo tylu podań nadal potrafisz dodać coś nowego do tekstu/napisać go w inny sposób. Kar nie ma sensu komentować, dla mnie mógłbyś podsumować je krótkim 'ostatnie moje kary miały miejsce w 2018r.'. Miło, że mimo wszystko potrafisz się do nich przyznać. Z moich osobistych doświadczeń ze współpracy z Tobą uważam, że jesteś bardzo chętny do pomocy, pracowity i uczciwy w tej kwestii. Sądzę też, że Twoje zachowanie zmieniło się na przestrzeni czasu, kiedy Cię znam (około rok); wydaje mi się, że potrafisz teraz podchodzić do konfliktów bardziej 'na chłodno' i nie wyciągasz pochopnych wniosków, a próbujesz ustalić gdzie leży problem. Mam nadzieję, że za kolejny rok będę mogła powiedzieć o Tobie coś podobnego :D

Jestem na tak.

• Lubię to! 1
  • Super 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy