Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] SmacznaKaczka

KotekVenaxel
 Share

Recommended Posts

1. Nick: SmacznaKaczka

2. Imię: Tomek

3. Wiek: W końcówce zeszłego roku skończyłem 15 lat.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Z craftedem mam bardzo długą i skomplikowaną przygodę, gram od 2018, z wieloma długimi przerwami. Konto na forum posiadam od niecałego roku.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam sprawny mikrofon oraz platformę TS3.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Niestety nie pełniłem owej lub podobnej funkcji, ale myślę, że szybko odnalazłbym się na tej posadzie.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Z racji, że forum jest dostępne na telefonie, mógłbym poświęcać na pełnienie tej funkcji od około 3 do 6 godzin (zależy od dnia i ilości obowiązków/nauki).

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, na serwerze byłem karany dawno temu, lecz były to drobne przewinienia, takie jak flood, pisanie na /d chat spawnu, jedna kara za wulgaryzmy, jedna za nieodpowiednie treści i jedna za wywoływanie spamu. Na forum byłem karany tylko raz, w wakacje,  za własną głupotę, bowiem zapomniałem dopisać podsumowania mojej opinii (otrzymałem punkty ostrzeżenia za offtopic). Każdej kary oczywiście żałuję i takie sytuacje nie powtarzają się od kilku miesięcy.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę, że powinniście mnie przyjąć na posadę moderatora forum, ponieważ jestem z nim w pełni zapoznany, nie są obce mi nawet jego bardziej szczegółowe tajemnice. Poświęcałbym na pełnienie tej funkcji tak jak wspomniałem w punkcie 7 dużo czasu, co jest kolejnym powodem na przyjęcie mnie. Bardzo często zaglądam na forum w celu przejrzenia go i ciągłym byciem na bieżąco, z każdą sytuacją dziejącą się na forum. Jestem również osobą aktywną, jeśli chodzi o forum, mógłbym szybko odpowiadać na pytania graczy, ich zgłoszenia oraz inne rzeczy, które wchodzą w obowiązki moderatora forum. Znam też regulamin forum, co jeszcze bardziej usprawni moją pracę. Jestem też osobą, która nie popada w żadne konflikty, jak i również osobą, która cierpliwie umie tłumaczyć ludziom rzeczy, których nie rozumieją, więc nawet, jakby nowy użytkownik nie umiał sobie poradzić z mechaniką oraz działaniem forum, umiałbym wytłumaczyć mu wszystko po kolei, nie bojąc się o to, że nie zrozumie, ponieważ wszystko tłumaczyłbym nie tylko cierpliwie, ale dokładnie i spokojnie. Jestem też pewien, że szybko przyswoiłbym wiedzę, którą musi posiadać osoba w administracji forum. Na pewno, jeśli dostałbym szansę na dostanie się do niej, nie zaprzepaściłbym jej i wykorzystał najlepiej jak potrafię.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak jak zostało wspomniane w punktach 2 i 3 mam na imię Tomek i skończyłem niedawno 15 lat. Moje miejsce zamieszkania znajduje się w Warszawie, dosyć blisko centrum miasta. Chodzę do liceum ogólnokształcącego na profilu biologiczno-chemicznym (tak zwany biol-chem) i nauka w tej dziedzinie mi się bardzo powodzi. Moje wyniki w niej są bardzo dobre, tak jak we wcześniejszych klasach w podstawówce. We wszystkich klasach udawało mi się utrzymać taką średnią, aby otrzymywać co roku czerwony pasek na świadectwie. Jednymi z moich lepszych cech charakteru jest wielka szczerość, prawie nigdy nikogo nie okłamywałem, a jeśli już to w słusznych sprawach. Jestem osobą, której bez problemu można zaufać, nie zdradzę i nie zdradziłem nigdy przyjaciela/przyjaciółki bądź też dziewczyny. Bardzo łatwo mogę też nawiązywać nowe kontakty, często przeradzające się w przyjaźnie. Jestem też osobą otwartą przed zaufanymi, jeśli tylko wiem, że można tej osobie ufać. Jeśli chodzi o moją chęć pomagania jest ona bardzo duża, w każdym możliwym przypadku. Zawsze jak ktoś prosi mnie o pomoc, staram się tę prośbę spełnić. Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to jednym z największych jest medycyna (głównie z tego powodu poszedłem na biol-chem). Specjalizuję się głównie kardiologią i wiedzę z niej posiadam całkiem sporą jak na swój wiek. Z tego zainteresowania, chciałbym aby kiedyś urodziło się coś większego. Chciałbym zostać kardiologiem. Jeśli chodzi o moje inne hobby to pozwolę sobie wymienić, że interesuję się sportem, głównie piłką nożną i lekkoatletyką. Nieraz brałem udział w różnych biegach na różne odległości. Jestem w tym też całkiem niezły i chcę też rozwijać takiego typu umiejętności. Jeśli chodzi o wypoczynek bierny, lubię szkicować, kiedyś było to moim głównym zainteresowaniem, ale teraz mój talent do tego zmalał. W wolnym czacie staram się robić wszystkie wyżej wymienione czynności, doliczając jeszcze grę na komputerze i czasami na konsoli. Na naukę dużo czasu nie potrzebuję, ponieważ znaczną część wiedzy przyswajam na lekcjach.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Owszem, jestem z nimi zapoznany i nie są mi obce.

Edited by SmacznaKaczka
  • Lubię to! 1
  • Super 12

55 minut temu, SmacznaKaczka napisał:

ponieważ jestem z nim w pełni zapoznany, nie są obce mi nawet jego bardziej szczegółowe tajemnice.  

Nie, jest wiele rzeczy, których nie wiesz, tymbardziej, że nie pełniłeś nigdy takiej funkcji (pisałeś w punkcie 6)

55 minut temu, SmacznaKaczka napisał:

prawie nigdy nikogo nie okłamywałem

XDDD, czekaj bo Ci uwierzę.

Reszta podania jest nawet okej, osobiście nie podoba mi się ta estetyka.

Jak dla mnie, jesteś nowy w administracji, powinieneś zająć się helperowaniem.

Mimo tego, jestem na neutral z +.

Edited by oszki
  • Lubię to! 1
  • Super 1

W dniu 8.01.2022 o 17:40, oszki napisał:

Nie, jest wiele rzeczy, których nie wiesz, tymbardziej, że nie pełniłeś nigdy takiej funkcji (pisałeś w punkcie 6)

Jestem podobnego zdania. Mimo to musi być ten pierwszy raz. Jesteś odpowiednim kandydatem i powinieneś dostać szansę. Na tak.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Estetyka jest dobra, choć myślę, że oddzielenie poszczególnych punktów od siebie dałoby dobry efekt. W zdaniach widzę jedynie drobne zgrzyty, szkoda, że nie napisałeś ich od podstaw na nowo, bo byłby to spory plus. Wypowiedzi są dość proste, jednak zachowany został pewien poziom, co pozwala wierzyć, że będziesz w stanie odpowiadać w sposób zrozumiały dla użytkowników. Od siebie mogę dodać również, że faktycznie dość często zaglądasz na forum. Myślę, że to podanie mogłoby jeszcze poczekać z racji, że nie tak dawno dostałeś helpera; niewykluczone jednak, że warto dać Ci szansę.

Jestem na tak c:

• Super 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy