Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xWikaa_

zYukiix_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: xWikaa_

2. Imię: Wiktoria

3. Wiek: 15, ale rocznikowo 16.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze zaczęłam grać w kwietniu 2020 roku, lecz bardziej aktywnie gram od marca roku 2021. 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Jako Kidmod zapoznałam się już z niektórymi funkcjami obecnego forum.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?

Na forum mogę spędzać zazwyczaj od 3 godzin wzwyż dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, byłam karana. Z większych przewinień dostałam bana za handel realną walutą oraz kilka mute'ów za wulgaryzmy. Na forum dostałam jednego warna za wypowiadanie się w skargach. Moje kary miały miejsce dosyć dawno temu, od tamtego czasu zmieniłam swoje postępowanie i nie popełniam takich błędów.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: 

Jestem zapoznana z forum, oraz jego funkcjami i potrafię bezproblemowo się nimi posługiwać. Spełniam wymagania, które są potrzebne do pełnienia tej funkcji. Lubię pomagać graczom na serwerze, jak i na forum. Jestem osobą cierpliwą, co również przyda się w pełnieniu tej roli. Każde powierzone mi zadanie wykonuję najlepiej jak potrafię, a jeżeli popełniam jakieś błędy to staram się je naprawić.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Wiktoria, tak jak wyżej napisałam mam skończone 15 lat. Obecnie uczęszczam do pierwszej klasy liceum w Warszawie. Jestem osobą komunikatywną, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań, oraz pracy w grupie z różnymi osobami. Staram się nie wchodzić w konflikty z innymi, a jak już tak się stanie, to sprawnie rozwiązać taki spór. W czasie wolnym często zajmuję się pieczeniem ciast, słuchaniem muzyki, oraz amatorską grą na gitarze. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, przeczytałam.

Edited by xWikaa_
  • Super 8

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy