Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Yetf

Yetf
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Yetf

2. Imię: Julek

3. Wiek: 16

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?
 Od 2017 roku z przerwami. 

5. Masz mikrofon i TS3?
Tak, posiadam również discord'a. 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?
Obecnie pełnię już kilka miesięcy funkcję KidModa TXO.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?
Na forum siedzę bardzo często, jestem bardzo aktywny i myślę, że 2h na spokojnie, może nawet i więcej.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?
Tak, wszystko zostało wyjaśnione w moich poprzednich podaniach.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?
Przede wszystkim uważam, że spełniam wszystkie kryteria kandydata na Test Moderatora Forum. Jak już wyżej wspomniałem, pełnię już dobre kilka miesięcy funkcję KidModa TXO oraz jeszcze tak niedawno KidModa SVE, ze względu na owy fakt, miałem okazję zapoznać się z podstawami owej rangi. Jako, iż szybko i dokładnie przyswajam nowe informacje oraz każdą pomyłkę analizuje kilka razy, uważam, że zapoznanie się z nowymi możliwościami nie byłoby dla mnie problem. Do przydzielonych mi obowiązków podchodzę sumiennie, starannie i profesjonalnie.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
Cześć, jak już zapewne wiecie nazywam się Julek i mam szesnaście lat. Obecnie mieszkam w okolicach Katowic i uczęszczam do drugiej klasy liceum. Uważam się za osobę zabawną, komunikatywną, godną zaufania oraz wypełniającą swoje obowiązki jak najlepiej tylko potrafię. Z łatwością poznaje nowe osoby i wnoszę swobodny nastrój w moim otoczeniu.
Na co dzień spotykam się ze znajomymi, oglądam filmy i słucham muzyki. Moją ulubioną artystką jest Olivia Rodrigo, jest ona dla mnie istnym przykładem, że można osiągnąć wszystko, jeśli się tylko tego chce, a smutne chwile potrafią mieć również chociaż odrobinę szczęścia jakkolwiek to brzmi.  Właśnie dlatego zawsze staram się dążyć do celu i nigdy się nie poddawać.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?
Owszem, wielokrotnie.

• Super 22

Ogólnie, podanie jest całkiem okej. W punkcie 9 niezbyt mnie przekonałeś, ten punkt, był głównie o tym, że jesteś kid modem. Randa kid mod a mod forum to 2 zupełnie różne rangi, więc to nie jest dobry argument. Szkoda, że nie opisałeś kar, bo mi się nie chce grzebać po forum i szukać twojego starego podania.

Jestem na tak z -.

• Super 1

Estetycznie podanie w porządku. Kolor użyty z umiarem, całość czytelna i dosyć przyjemna dla oka. Szkoda, że zmieniłeś opis kar, ponieważ poprzedni był bardzo dobrze napisany, jednak zgodzę się z faktem, że nie są to bardzo znaczące kary. Brakuje mi też nowości w porównaniu z poprzednim podaniem.

Tekst w punkcie 9 jest bardzo konkretny i rzeczowy, precyzyjnie wymieniasz w nim swoje zalety, zresztą bardzo słusznie dobrane, choć zauważyłam kilka drobnych błędów. Zdania o sobie mogą zaciekawić; wydaje mi się, że masz coś do zaoferowania. Osobiście uważam Cię za osobę przyjazną i zdolną do nawiązania dobrych relacji z innymi, o czym na pewno świadczy duże poparcie ze strony znajomych i przyjaciół w formie repek. Widzę też w Tobie zmiany na lepsze, od momentu, gdy się poznaliśmy na sky12 :D

Jestem na tak.

Edited by Rev
  • Super 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy