Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xDeeVin

xDeeVin
 Share

Recommended Posts

1. Nick:
xDeeVin

2. Imię:
Igor

3. Wiek:
Mam 14 lat (rocznikowo 15).

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?
Na serwerze Crafted.pl gram od połowy 2017 roku.

5. Masz mikrofon i TS3?
Tak, posiadam obie te rzeczy.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?
Nie miałem takowej okazji, chyba że zalicza się do tego moderowanie klubu.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?
W każdej wolnej chwili zaglądam na forum, więc jestem w stanie poświęcić na pełnienie obowiązków Moderatora Forum od dwóch do pięciu godzin dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?
Tak, byłem kilkukrotnie wyciszany na serwerze oraz zostałem kiedyś ukarany banem na serwerze Discord. Na forum dostałem również kilka warnów za Offtopic, ale jest to przedawnione od bardzo dawna.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?
Myślę, że powinniście mnie przyjąć w swoje szeregi, ponieważ mam już naprawdę długi staż na forum oraz serwerze. Nie licząc długiego stażu, posiadam też bardzo rozległą wiedzę na temat serwera czy forum. Żaden dział nie jest mi obcy, bardzo lubię przeglądać wszelakie dyskusje czy zabawy, w których również często się udzielam. Jeśli jakiś gracz potrzebuje pomocy, to nie zależnie od tego czy jest nowy staram się mu pomóc. Ortografia oraz interpunkcja nie stanowią dla mnie żadnego problemu, co moim zdaniem jest bardzo dużą zaletą. Na forum spędzam bardzo dużo czasu i jest to dla mnie ogromna przyjemność, więc czemużbym miał nie spróbować swoich sił na randze Test Moderatora Forum. Znakomicie potrafię się odnaleźć w grupie, jak i poza nią. Spełniam wszystkie postawione wymagania oraz jestem już w Administracji Crafted.pl, więc wydaje mi się, że posiadam wasze zaufanie. Nie jestem osobą stronniczą i wszystkie konflikty staram się rozwiązywać słownie, za porozumieniem stron. Zawsze uczę się na swoich jak i czyichś błędach i nie popełniam ich ponownie. Swoją przyszłość chcę wiązać z informatyką, więc myślę, że będzie to dla mnie fajny początek. Uważam więc, że nadaje się na to stanowisko i mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie argumenty są wystarczające!

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Cześć, mam na imię Igor i uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Pochodzę z województwa łódzkiego, dokładniej z okolic Łodzi. Jak można było zauważyć w moich wcześniejszych podaniach moją pasją była piłka nożna, aczkolwiek zmieniło to się. Aktualnie trenuję piłkę ręczną i bardzo to mi się podoba. Jest to sport zespołowy i kontaktowy co bardzo lubię, aktualnie trenuję w miejskim klubie i jestem prawym rozgrywającym. Poza treningami i nauką interesuję się również grafiką komputerową. Zajmuję się nią od dobrych kilku miesięcy i uważam, że nie idzie mi źle. W przyszłości chciałbym zostać właśnie grafikiem komputerowym lub informatykiem. Lubię również grać w gry komputerowe. Na moim pulpicie można znaleźć takie tytuły jak Counter Strike Global Offensive, Grand Theft Auto V, Fifa 22, League of Legends, Forza Horizon oraz Minecraft. Gier jest znacznie więcej, ale wymieniłem te, które najbardziej lubię. Moim marzeniem jest polecieć do Stanów Zjednoczonych i zwiedzić wszystkie stany. Bardzo podoba mi się ten kraj i w jaki sposób ludzie tam żyją, chciałbym po prostu zobaczyć to na własne oczy! Kolejną z form mojego spędzania czasu jest czytanie książek oraz oglądanie filmów i seriali. Jeśli chodzi o książki to bardzo chętnie polecę wam "Harry'ego Pottera" od J.K Rowling, a z seriali bardzo spodobały mi się: Cobra Kai, Lucyfer i Szkoła dla Elity. Z niecierpliwością czekam na kolejne sezony tych seriali!

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?
Tak, przeczytałem wszystkie regulaminy.

• Lubię to! 1
  • Super 7
  • Wow 1

Zachowanie na serwerze, dla mnie Cię wyklucza. 

11 minut temu, xDeeVin napisał:

bardzo lubię przeglądać wszelakie dyskusje czy zabawy, w których również często się udzielam. Nie, od dłuższego czasu nie widziałem, abyś cokolwiek komentował.

13 minut temu, xDeeVin napisał:

zmieniło to się.  Wydaje mi się, że powinno to być inaczej sformułowane np. się to zmieniło, ale to nie ma większej różnicy.

15 minut temu, xDeeVin napisał:

Tak, byłem kilkukrotnie wyciszany na serwerze Nie kilkukrotnie, tylko to już się liczy w dziesiątkach / setkach. Na sky blocku dziennie potrafiłeś dostać po pare wyciszeń.

Jestem na nie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy