Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Fabixeno331

Fabixeno331
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Fabixeno331

2. Imię: Fabian

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Około 2 lata z małymi przerwami.

5. Masz mikrofon i TS3? Owszem.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie. Nigdy nie pełniłem takiej roli na crafted.pl

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?  Jesli moję podanie o helpera zostanie przyjęte to powiedzial bym z 2 do 3 godzin dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?  Niestety tak.  Kary podałem w podaniu o helpera

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Uważam ze jestem uczciwym człowiekiem. Często pomagam innym kiedy tego potrzebują lub wogulę jesli sam

widze ze czegos nie umieją. Często jestem online wiec jesli ktos bedzie potrzebowal tej pomocy lub coś się stanie będę w stanie zareagować. Slucham sie wyższej rangi ode mnie wiec jesli cos powie to robię to od razu. Nie jestem graczem wulgarnym oraz nie wkurzam się szybko kiedy cos mi nie wyjdzie. Jestem ćierpliwy i umiem słuchac ludzi wiec ludzie bedą mogli mi cos powiedziec jesli bedzie taka potrzeba. Znam regulaminy forum jak i innych serverów sieći Crafted.pl, Przeczytalem je juz kilka razy i ciągle je czytam aby byc pewny że wszystkie znam.  Staram sie być jak najwięcej na serverze ale czasem mi sie to nie udaje ponieważ mam jeszcze lekcje, sprawy rodzinne itp. Bede starał sie byc na forum jak najdużej aby pomagac innym wiec czasem moze nawet i z 4 godziny będe na forum ale to naprawde zależy od dnia.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam sie Fabian i mam 14 lat. W tej chwili mieszkam w Danii ale tak naprawde urodziłem sie w polsce. W wieku 2 lat przeprowadziłem się do Danii i wsumie nawet jest okej ale itak wole byc w Polsce. Lubię grać w gry a szczególnie w minecrafta i lola. Ale to co naprawde kocham robic to grac w Ping Ponga. Po Prostu uwielbiam ten sport i gram w niego praktycznie codziennie. Na święta dostałem nowy zestaw Ping Pongowy i bardzo sie z niego cieszę, ale ponieważ  virusa zaatakował nie mam za bardzo z  kim grać. Często pomagam w domu, i z tatą często robimy lekcje jeżdżenia autem więc już będę przygotowany na egzamin. Kocham patrzeć w gwiazdy i planety. Czasem używam teleskopu mojej siostry, i wtedy patrze najczęsciej na księżyc. Od kilku dni próboje również złapac ISS czyli stacje kosmiczną NASA, ale jak dotąd mi sie to nie udało. Moim marzeniem jest zostanie astronomem aby móc obserwować gwiazdy jeszcze bardziej, ale to co tak chce najbardziej osiągnąć w moim życiu to zostanie astronomem  dla NASA. Podobno jest to 80 razy trudniejsze niż dostanie się do harvardu ale musze spróbowac. Przeprowadze sie do U.S.A do Washington DC albo na Floryde, gdzie NASA odpala rakiety. Jeszcze nie wiem gdzie ale mam długo czasu na zdecydowanie. Na codzień jak pisałem wyżej najczęściej gram w ping ponga ale słucham też bardzo dużo muzyki.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście.

Edited by Fabixeno331

Słabe podanie pisane na odwal

Na forum nigdy nie widziałem

41 minut temu, Fabixeno331 napisał:

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?  Niestety tak.  Kary podałem w podaniu o helpera

Ale kary masz napisać tu nie będe czytał innego podania XD

Na NIE

Estetyka podania jest poprawna; nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak nie męczy wzroku. Estetyka językowa mogłaby jednak być na wyższym poziomie; z tego co najbardziej przykuło moją uwagę to enter w dziwnym miejscu i specyficzne błędy (wogulę). Brakuje też polskich znaków, czasem spacji i przecinków w prostych miejscach; osobiście obwiniałabym stres przy pisaniu podania, jednak na przyszłość polecam zrobić niedługą przerwę i przejrzeć podanie pod kątem takich błędów ;P

Odnośnie do treści pierwzym co zauważyłam były te nieszczęsne kary - zabawne, że tak wiele osób zwróciło na nie uwagę. Chciałam napisać dokładnie to samo co @Kacperrr_, że najpewniej lepiej było te kary po prostu wypisać, bo wygląda jakbyś ukrywał co najmniej globalnego bana. Tymczasem ze starego podania wynika, że nie chodzi o jakieś potworne kary; wiele osób ma na sumieniu trudniejsze sprawy.

Zdania są ciekawe, w punkcie 9 pisałeś na temat, co doceniam; punkt 10 opowiada fajną historię o Tobie. Na duży plus, że w porównaniu z poprzednimi podaniami poszerzyłeś tę historię, szkoda jednak, że zostały niektóre stare błędy. Generalnie wydajesz się być całkiem sympatyczną osobą, która ma coś do zaoferowania. Szkoda, że przy tym zostało tyle błędów, których dało się uniknąć.

Ostatecznie jestem na neutral z plusem.

• Super 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy