Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] Nirlan_

Nirlan
 Share

Recommended Posts

1. Nick:
Nirlan_

2. Imię:
Piotr.

3. Wiek:
16

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?
Od pierwszego tygodnia po reaktywacji serwera, aczkolwiek nie poświęcałem na niego zbyt dużo uwagi, swoją aktywność poprawiłem we wrześniu 2017.

5. Masz mikrofon i TS3?
Owszem, posiadam również Discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?
Tak. Obecnie pełnię funkcję moderatora, więc powinienem sobie poradzić, zwłaszcza, że znam podstawowe funkcje moderacyjne i umiem się nimi posługiwać.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?
Minimalnie będę w stanie poświęcić 2 godziny dziennie, jednak w większości dni mam sporo wolnego czasu, więc z chęcią przeznaczę go na opiekę nad forum.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?
Tak. Na forum dostałem ostrzeżenie za offtopic, było to nieumyślne - ale było. Jeśli chodzi o serwer dostałem parę wyciszeń, m.in. za wulgaryzmy.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?
Myślę, iż nadaję się na to stanowisko, ponieważ bardzo dobrze znam forum oraz całą sieć serwera. Sposób działania obecnego silnika nie jest mi obcy, ponieważ pracuje już na nim od dłuższego czasu - teraz jako Moderator, a wcześniej KidMod. Mam wiele czasu wolnego, który mógłbym przeznaczyć na pełnienie tej funkcji w aktywny sposób, by pomóc innym członkom moderacji. Ponadto potrafię posługiwać się językiem polskim, tak aby przekazać jak najwięcej informacji w jasny i zrozumiały sposób, co jest ważne w pełnieniu owej funkcji.  Praca w grupie sprawia mi przyjemność, co na pewno jest dużym plusem. Przez  9 miesięcy pobytu w administracji, zdążyłem udowodnić, że jestem osobą godną zaufania, a w swoje obowiązki wkładam jak najwięcej wysiłku.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
Jak wspomniałem wcześniej – mam na imię Piotr i mam 16 lat. Uczęszczam do 2 klasy technikum na kierunek magazynier – logistyk. W wolnych chwilach lubię spędzać czas siedząc przed komputerem, czy też spotykać się ze znajomymi. Jestem osobą, która lubi zdobywać doświadczenie, poprzez stawianie sobie nowych wyzwań. Charakteryzuję się niezwykłą cierpliwością, komunikatywnością, a przede wszystkim lojalnością. Uważam, że każdy problem da się, jak również należy rozwiązać w sposób łagodny i korzystny dla obu stron. Zawsze wyciągam pomocną dłoń do tych, którzy jej potrzebują. Jestem osobą bezinteresowną, której pomaganie innym sprawia satysfakcję,.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?
Przeczytałem, znam je oraz je akceptuję.

• Super 14

Estetyka bardzo fajna. Nie widzę błędów w zdaniach, dodatkowo na pierwszy rzut oka różnią się one od poprzednich podań. Zdania są napisane ciekawie, nie ma tam ani przesadnie wyszukanego języka, a jednak całość jest na wysokim poziomie; nie masz więc problemu z pisaniem, posiadasz za to spory zasób słownictwa, którym posługujesz się płynnie. Jako moderator masz pewne doświadczenia z pracą i to od jakiegoś czasu, choć nie wiem na ile dobrze dajesz sobie tu radę. Ostatecznie sądzę, że dałbyś sobie radę na tej funkcji i technicznie jesteś do niej dobrze przygotowany :D

Jestem na tak.

• Super 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy