Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] JonloiPL222

JonloiPL222
 Share

Recommended Posts

1. Nick: JonloiPL222
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 15
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 3 lata
5. Masz mikrofon i TS3? Tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak pełniłem
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? 2h bo szkoła i rodzinne sprawy
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak wczoraj dostałem przypadkowo 5 punktów ostrzeżeń bo żle napisałem skargę 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem z dolnym graczem umiem komendy standardowe jak na przykład /ban /mute /warn /ban-ip /unban /v /near (liczba) /give /broadcase /lp //set 0 //sphere 0 50 /kick /tempmute /tempban postaram się żebym był najlepszym helperem
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Mikołaj dobrze się dogaduje z innymi mam przyjacół uczę się doskonałe mam w szkołe tylko 6 oraz mam kota i psa i mieszkam z rodzicami uwielbiam przygodę rośliny interesuję się biologią i informatyką chciałbym być kiedyś youtuberem mam ciemne włosy i jestem wysoki robiłem mody do minecrafta na 1.17.10 i na 1.15.5
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak cały

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Tak Wiem

Edytowane 1 Grudnia 2021 przez Hugo

Twoja polonistka/polonista za tą interpunkcję byliby źli. Estetyki nie ma, brak czeatów. W 9 podpunkcie miałeś napisać 5 rozbudowanych zdań (tak samo w 10 podpunkcie), a nie wymieniać komendy. 

3 minuty temu, JonloiPL222 napisał:

A co to miało być to nie wiem XD.

Na nie

Wiek na plus;
Mało czasu;
Karę dostałeś niedawno;

W punkcie 9 i 10 nie ma pięciu zdań (a już zwłaszcza rozbudowanych);
Argumenty w punkcie dziewiątym nie są zbyt przekonujące;
Jeżeli chodzi o punkt dziesiąty, to raczej nie służy on do opisywania swojego wyglądu;
Warto wspomnieć, że interpunkcja w tym podaniu nie istnieje;

12 minut temu, JonloiPL222 napisał:

A o tym już nawet nie wspomnę.
Na ogromne nie, powodzenia!

Staram się ale jak mam dać 5 rozbudowanych zdań no przepraszam ale prawie wszyscy gracze nie zdają przez to a wy ciekawie jak byście napisali a ja się staram jak mogę więc bym prosił o szansę

Edited by JonloiPL222

Wspaniale, że się starasz, jednak to głównie w punkcie 9 i 10 wykazujesz się swoją umiejętnością opisywania, argumentacji, a także interpunkcją i ortografią. Jeżeli nie umiesz napisać dziesięciu prostych zdań, to moim zdaniem nie poradzisz sobie w roli helpera, a zwłaszcza na sve.

3 godziny temu, Tab_alugs napisał:
3 godziny temu, JonloiPL222 napisał:

A o tym już nawet nie wspomnę.
Na ogromne nie, powodzenia!

3 godziny temu, Kwadracik_de_best napisał:
3 godziny temu, JonloiPL222 napisał:

A co to miało być to nie wiem XD.

Na nie

Nie wiem o co wam z tym chodzi, chłopak za daleko skopiował wzór - sprawdziłem, i wzór został edytowany właśnie 1 grudnia przez hugosia. a co do podania to również na nie

Godzinę temu, ozioo napisał:

Nie wiem o co wam z tym chodzi, chłopak za daleko skopiował wzór - sprawdziłem, i wzór został edytowany właśnie 1 grudnia przez hugosia

Jak piszesz podanie to lepiej sprawdzić/przeczytac czy nie ma błędów, jak kopiujesz coś za daleko czy coś innego to takie rzeczy się usuwa 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy