Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] tysiuleek123

tysiuleek123
 Share

Recommended Posts

1. Nick: tysiuleek123

2. Imię: Martyna

3. Wiek: 15 lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od października 2020 roku.

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam oba.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Jeżeli możemy zaliczyć moją obecną funkcję to owszem.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Od 3h do 5h.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Przyznano mi 5 punktów za spam/offtopic na forum.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem zdania, iż głównym powodem dlaczego mielibyście mnie przyjąć jest fakt, że jestem już w administracji Crafteda od prawie roku i znam zasady wśród niej panujące oraz podstawy moderowania forum. Wśród cech mojej osobowości znajduje się chęć pomocy innym, opanowanie, jak i odpowiedzialności, dzięki czemu większa ilość obowiązków nie sprawiłaby mi kłopotu. Nie mam problemów ani z interpunkcją, ani z ortografią, więc poprawne pisanie nie sprawia mi trudności. Nie mam problemów z komunikowaniem się z innymi osobami z administracji ani spoza jej grona. Z przyjemnością udzielam się na forum, kiedy na nim jestem i pełnienie funkcji Moderatora Forum nie byłoby jedynie obowiązkiem.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Martyna i mam 15 lat. We wrześniu rozpoczęłam naukę w 1 klasie technikum architektury krajobrazu z czym wiążę swoją przyszłość, a mianowicie zawód architekt wnętrz. Do moich ulubionych zajęć oprócz grania w gry należą różne wycieczki, szczególnie po Bieszczadach, jazda na nartach, rozmawianie z bliskimi oraz szczególnie słuchanie muzyki. Interesuję się również zespołem 5SOS, Marvel'em, Teen Wolf'em i kilkoma podobnymi rzeczami. Jestem osobą przeważnie skrytą, ale w sytuacjach dla mnie komfortowych z chęcią porozmawiam lub pośmieję się wraz z innymi. Moimi największymi marzeniami jest to, aby w przyszłości podróżować po świecie i kupić swoje wymarzone auto.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Wielokrotnie.

• Super 9

Godzinę temu, tysiuleek123 napisał:

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam oba.

Nie dopisałaś, że posiadasz discorda, po czym mogę wywnioskować, że go nie masz, co za tym  idzie, nie spełniasz wymagania. Oczywiście jesteś kid modem, więc musisz mieć, ale to 1 z dużych minusów, że tego nie uwzględniłaś.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Jeżeli możemy zaliczyć moją obecną funkcję to owszem.

Nie, nie można zaliczyć = nie pełniłaś.

Z przyjemnością udzielam się na forum, kiedy na nim jestem 

Z przyjemnością, ale bardzo rzadko.

Jestem na neutral z malutkim +.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy