Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Mitarashy


mitarashy
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Mitarashy 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na Crafted gram bardzo długo (z początku miałem nick Selerek300) łącznie około 3 lat.
5. Masz mikrofon i TS3? TAK posiadam.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełniłem podobną funkcję jako moderator (poproszono mnie o pisanie pluginu na serwer gildie), ale serwer nie istnieje już od 1 roku.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na czterech serwerach)? W weekendy około 5-8 godzin, w tygodniu około 3 godziny. (tydzień temu popsuł mi się laptop wiec mało grałem, ale już naprawiony.)
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem karany na serwerze za wulgaryzmy. Zdaje  sobie z tego sprawę, że takie zachowanie nie świadczy o dojrzałości emocjonalnej i obiecuję poprawę. 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że jestem odpowiednią osobą na te stanowisko, ponieważ jestem bardzo aktywny i doświadczony. Jestem bardzo pomocny, staram się być miły dla innych graczy jak i dla Administracji serwera Crafted.pl. Bardzo dobrze znam różne rodzaje chitów (wspomagaczy).  Nie popełniam błędów ortograficznych, a jeśli się zdarzą to z faktu na szybkie pisanie. Jestem osobą towarzyską oraz potrafię dogadać się praktycznie z każdym graczem, więc zawsze będę w stanie odpowiedzieć na pytanie odnośnie serwera. Moja przeszłość związana z pisaniem Pluginów (w Javascript) i administrowaniem serwera Survival + gildie dodatkowo rozszerza moje portfolio. Bardzo chciałbym dostać tą jedyną szansę, aby pokazać i udowodnić że nadaję się na to stanowisko. Oczywiście przysięgam strzec się regulaminu i jeszcze raz proszę o danie mi szansy, której z pewnością nie zaprzepaszczę.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Jestem skromnym 17-latkiem, mieszkającym w Białymstoku. Uczęszczam do 3 klasy technikum (klasa informatyczna). W wolnym czasie piszę skrypty, wtyczki do minecraft (pluginy), oraz od niedawna  interesuję się pisaniem stron internetowych. Również jak typowy nastolatek spotykam się ze znajomymi. Moimi głównymi zainteresowaniami to: jazda na łyżwach, gra na fortepianie oraz gra w Minecraft na serwerze Crafed.pl.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście zapoznałem się z regulaminem.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry, wybranych przez nas)? Oczywiście, jestem świadom tego obowiązku.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Cheaty w załączniku...

 

cheaty.docx

  • Lubię to! 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy