Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] waterr_addict

Recommended Posts

1. Nick: waterr_addict

2. Imię: Igor

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od sierpnia 2017 roku.

5. Masz mikrofon i TS3? Owszem.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Mniej więcej dwie godziny dziennie, w weekendy do czterech godzin.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak - globalny ban permanentny sprzed półtora roku. Unbana na forum i serwerze dostałem niecały rok temu. Poza tym byłem karany kilka razy na początku mojej przygody z serwerem za przewinienia typu flood czy wulgaryzmy.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Przede wszystkim myślę, że jestem odpowiedzialny i sumienny - potrafię przyznać się do błędu oraz ponieść pełną odpowiedzialność za potencjalne potknięcia. Cechuje mnie także spostrzegawczość, która jest, uważam, przydatna na tym stanowisku. W parze z nią idą także refleks i umiejętność, może nie niesamowicie szybkiego, lecz płynnego pisania na klawiaturze. Gram na tym serwerze cztery lata i już raz pełniłem tą rolę (dokładnie na trybie FreeBuild) i wciąż pamiętam większość komend administracyjnych oraz taryfikator kar, z komendami dla graczy także nie mam problemu. Oprócz tego, umiem pracować w grupie i jestem otwarty na wszystkich, nigdy nie oceniam książki po okładce. Do tego myślę, że jestem raczej osoba przyjazną, z miłym nastawieniem do drugiego człowieka. Odznaczam się również pracowitością. Zawsze walczę do samego końca i niełatwo się poddaje. Nade wszystko wykazuje chęć pomocy graczom i pilnowania porządku wśród społeczności serwera. Chciałbym móc pilnować serwera w roli Helpera, gdyż często w przypadku łamania regulaminu zwykłe upomnienie ze strony gracza nic nie daje i zostaje tylko opcja napisania skargi, a gdy czat na tym trybie jest pozostawiony bez administracji, bardzo szaleje. Chciałbym też pomagać nie tylko użytkownikom, ale też osobom z administracji, ponieważ często nie ma nikogo online lub zwyczajnie jedna osoba nie radzi sobie z nadawaniem kar przy takim natłoku wiadomości. Ostatecznie też spełniam raczej wszystkie nakładane odgórnie wymagania. Mogę nie mieć najlepszej opinii wśród niektórych, lecz zrobię wszystko, by to zmienić i ponownie udowodnić, że jestem godny zaufania.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Także mam na imię Igor, mam 14 lat i uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej. Pochodzę z niezbyt dużego miasta pod Warszawą. Nie jestem raczej skłonny do spotkań towarzyskich ani w ogóle wychodzenia z domu, co przekłada się na dużą ilość czasu dla siebie. Posiadam i rozwijam dzięki temu wiele zainteresowań, wszystkie trochę z innej beczki. Ostatnio chociażby zacząłem bardziej pogłębiać swoją wiedzę w zakresie języka angielskiego i rosyjskiego, a także francuskiego.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście.

12. Opisz komendy swoimi słowami:

KOMENDY OBOWIĄZKOWE

- /w usun - taka komenda nie istnieje

- /w zapros <nick> - zaprasza danego gracza do wsypy

- /w wykop <nick> - wykopuje danego gracza z wyspy

- /w pomocnik <nick> - wybiera danego gracza na tymczasowego pomocnika wyspy (VIP)

- /w zaufany <nick> - daje danemu graczowi rangę zaufanego wyspy (SVIP)

- /skup - otwiera menu skupu, gdzie sprzedawać można zdobyte bloki i przedmioty (gdy są w ekwipunku)

- /report <nick> <powód> - wysyła do administracji zgłoszenie o oszustwie danego gracza

KOMENDY WYSPY

- /w - tworzy wyspę/teleportuje na wyspę

- /w biom - możliwość zmiany biomu na wyspie

- /w ustawdom - zmienia teleport na wyspie

- /w tp <nick> - teleportuje na wyspę innego gracza (gracz musi mieć tabliczkę "[Witaj]")

- /w informacje - pokazuje informacje na temat wyspy

- /w menu - otwiera menu wyspy

- /w wartosc - pokazuje wartość bloku trzymanego w ręce

- /w poziom - oblicza poziom wypsy gracza

- /w warpy - pokazuje warpy innych graczy

- /w top - pokazuje 10 wysp o najwyższym poziomie na serwerze

- /w druzyna - pokazuje osoby dodane do wyspy

- /w akceptuj - komenda akceptująca zaproszenie do wyspy

- /w odrzuc - komenda odrzucająca zaproszenie do wyspy

- /w awans <nick> - awansuje danego gracza w drużynie

- /w degrad <nick> - degraduje danego gracza w drużynie

- /w opusc - opuszcza obecną drużynę

- /w wyrzuc <nick> - wyrzuca daną osobę z drużyny

- /w zbanowani - wyświetla listę zbanowanych osób na serwerze

- /w limity - pokazuje limity przedmiotów na działce

- /w ustawienia - otwiera menu ustawień wyspy

- /w zadania - pokazuje listę zadań wyspy

- /w ban <nick> - banuje danego gracza na wyspie

- /w unban <nick> - odbanowuje danego gracza na wyspie

- /w czat - zmienia tryb czatu na czat wyspy

- /w czatdruzyny - zmienia tryb czatu na czat drużynowy

- /w ocena - możliwość ocenienia wyspy

- /w reset - resetuje wyspę do stanu początkowego

- /w lider <nick> - przekazuje danemu graczowi rangę lidera wyspy

- /w zabierz pomocnik <nick> - zabiera danemu graczowi rangę tymczasowego pomocnika (VIP)

- /w zabierz zaufany <nick> - zabiera danemu graczowi rangę zaufanego wyspy (SVIP)

KOMENDY SLUBU I PARTNERA

- /partner poslub <nick> - wysyła oświadczyny do danego gracza

- /partner rozwod - rozwodzi się z obecnego związku

- /partner prezent - daje partnerowi prezent w postaci przedmiotu trzymanego obecnie w dłoni

- /partner czat - ustawia tryb czatu na czat z partnerem

- /partner ustawdom - ustawia miejsce wspólnego domu z partnerem

- /partner widziany - pokazuje czas ostatniego pobytu partnera na serwerze

- /partner tp - teleportuje do partnera

- /partner dom - teleportuje do wspólnego domu

KOMENDY VIP+

- /wroc - umożliwia powrót do poprzedniej lokacji

- /ec - podręczny enderchest

- /kit vip/svip - odbiera kity dla VIP-ów/SVIP-ów

- /kit kluczvip/kluczsvip - odbiera klucze dla VIP-ów/SVIP-ów

- /tpahere <nick> - teleportuje samego gracza do siebie

- /feed - nakarmienie się

- /ulecz - uleczenie się

- /fly - możliwość latania

- /dzień - ustawia porę dnia na dzień (tylko dla siebie)

- /noc - ustawia porę dnia na noc (tylko dla siebie)

KOMENDY WARPÓW

- /sklep - otwiera menu sklepu, gdzie kupować można różne bloki i przedmioty

- /kosciol - teleportuje gracza do kościoła

- /spawn - teleportuje gracza na spawn

- /strefavip - teleportuje gracza do strefy vip (VIP/SVIP)

KOMENDY GRACZA

- /tpa <nick> - wysyła do danego gracza prośbę o teleportacji

- /sethome - ustawia miejsce teleportu gracza

- /home - teleportuje do wcześniej ustawionego teleportu

- /msg <nick> <treść> - wysyła wiadomość prywatną do danego gracza

13. Opisz krótko system drużyny i system uprawnień wysp. Na wyspie występują rangi Gość, Pomocnik, Zaufany, Członek, Współlider oraz Lider. Lider wyspy za pomocą komendy /w ustawienia może zmieniać uprawnienia każdej z ról.

• Super 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy