Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] Veriee

Veriee
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Veriee

2. Imię: Maria

3. Wiek: 14 lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Gram od 2018 roku.

5. Masz mikrofon i TS3?: Tak.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Pełniłam, ale był to mały serwer.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: Od dwóch do czterech godzin, czasem nawet więcej, ale na ten moment nie jestem w stanie tego określić.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Nie byłam.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Uważam, że jestem dobrą kandydatką na tę posadę, ponieważ posiadam odpowiednie wymogi na takie stanowisko. Gram na serwerze od prawie czterech lat, dzięki czemu wiele się nauczyłam oraz znam na pamięć większość komend. Niełatwo się poddaje i jestem prawdomówna. Nie mam problemu z ortografią ani z interpunkcją. Z szybkim odpowiadaniem innym również daję sobie radę. Zawsze pomagam graczom w potrzebie, kiedy mam taką możliwość. Na ogół jestem osobą bardzo spokojną i życzliwą. Staram się pomóc wszystkim jak tylko potrafię. Uważam, że mam w miarę dobrą reputację wśród graczy oraz administracji. Na trybie Freebuild aktualnie jest tylko jeden Helper, dlatego podczas dużego tłoku przyda się pomocna dłoń, by nie musiał radzić sobie z wszystkim sam. Jedną z moich zalet to również spostrzegawczość. Często zauważam rzeczy, którzy inni nie widzą lub im to umyka, a na serwerze na pewno się to przyda. Jestem gotowa nauczyć się nowych rzeczy i wciąż powtarzam stare do skutku, by wiedzieć jeszcze więcej, niż do teraz wiem. Oprócz tego, kreatywność to moja mocna strona. Kocham wymyślać nowe rzeczy i spędzać dni na ich wykonywaniu. Nauczyło mnie to cierpliwości i umiejętności zmotywowania się do działania, jak także zmotywowania innych. Mam dobrą podzielność uwagi, dlatego wiele razy robię parę rzeczy na raz. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Maria i mam czternaście lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim. Uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Zamierzam iść do liceum na profil humanistyczny, gdzie rozwinę swoją pasję do języka polskiego i nie tylko. W przyszłości chciałabym dostać się na studia psychologiczne i zostać psychologiem. Interesuję się czytaniem książek, pisaniem opowiadań, śpiewaniem oraz graniem na keyboardzie. Moim ulubionym gatunkiem książek jest fantastyka oraz romans. Najlepszą literaturą, którą przeczytałam była saga książek ,,Harry Potter''. Moją ulubioną postacią jest Remus Lupin. W wolnych chwilach oglądam seriale i filmy lub gram w gry. Kocham słuchać muzyki, robię to w każdej wolnej chwili. Słucham wszystkiego, co wpadnie mi w ucho, ale najwięcej piosenek w mojej playliście jest rodzaju pop. Najbardziej lubię słuchać artystki o nazwie Doja Cat. Jej utwory ciągle siedzą mi w głowie i są bardzo chwytliwe. Lubię podróże, a zwiedzanie świata to dla mnie duża rozrywka i relaksacja. Cechuje mnie uczciwość i sumienność. Jestem lojalna wobec innych osób.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak, przeczytałam.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
KOMENDY DZIAŁEK:

/d zaufaj: Nadaje graczowi permisję na działce.
/d dodaj: Nadaje graczowi permisję na działce ale tylko wtedy, gdy właściciel jest online.
/d polacz: Łączy działki w jedną dużą.
/d ban: Odbiera graczowi możliwość wstępu na działkę.
/d chat: Włącza i wyłącza chat działkowy.
/d dom: Teleportuje na działkę.
/d tp (nick): Teleportuje na działkę gracza.
/d info: Pokazuje informacje na temat działki.
/d wyczysc: Czyści działkę.
/d usundzialke: Sprzedaje działkę.
/d wlasciciel (nick): Przekazuje działkę innemu graczowi.
/d zajmij: Zajmuje działkę, na której stoisz.
/d auto: Zajmuje losową działkę.
/d ustawdom: Ustawia miejsce spawnu na działce.
/d muzyka (komenda obecnie nie jest w użytku): Ustawiała muzykę na działce.
/d rozlacz: Rozłącza działki połączone komendą /d polacz.
/d ocen: Ocenia działkę w skali od 1-10.
/d kick (nick): Wyrzuca gracza z działki.
/d anuluj (nick): Anuluje wcześniej nadaną rolę na działce.
/d biom: Zmienia biom na działce.
/d gps (numer działki): Ustawia kompas w kierunku naszej działki.

WARPY:
/spawn: Teleportuje na spawna.
/farma: Teleportuje w miejsce, gdzie możemy zdobyć jedzenie.
/dzialki: Teleportuje do poradnika, gdzie możemy zobaczyć jak zacząć grę na serwerze.
/fabryka: Teleportuje do miejsca, w którym możemy kopać w różnych silosach, otrzymując za to pieniądze.
/tartak: Teleportuje do miejsca, w którym można zdobyć wszystkie rodzaje drewna.
/sur: Przenosi na mapę surowcową, gdzie możemy zdobyć surowce.
/kfc: Przenosi do KFC.
/restauracja: Teleportuje do restauracji.
/kebab: Przenosi do sklepu z kebabem.
/salon: Przenosi do salonu, w którym możemy kupić samochody.
/lotnisko: Teleportuje do miejsca, w którym możemy kupić statki powietrzne.
/miotly: Przenosi do wystawy z miotłami, a zakupić je można w sklepiku serwerowym.
/czolgi: Przenosi do wystawy z czołgami. Po wejściu po lewej stronie mamy instrukcję, jak kupić czołg.
/motory: Teleportuje do sklepu z motorami.
/strefavip; Przenosi do strefy, która jest dostępna tylko dla graczy z rangą VIP oraz SuperVIP.
/enchant: Teleportuje do miejsca z enchantem, które dostępne jest tylko przy zakupie rangi VIP i SuperVIP.
/kowadlo: Przenosi do miejsca z kowadłem, które również dostępne jest tylko przy zakupie rangi VIP i SuperVIP.
/kosciol: Teleportuje do kościoła, w którym możemy zawrzeć związek małżeński.
/ogrodniczy: Teleportuje do sklepu ogrodniczego.
/ubrania: Przenosi do sklepu, gdzie możemy zakupić ubrania.
/buty: Teleportuje do sklepu, w którym można kupić buty.
/pvp: Przenosi do miejsca, w którym możemy walczyć z innymi graczami.
/sklep: Otwiera menu, dzięki któremu możemy przeteleportować się do wszystkich sklepów dostępnych na serwerze.

PARTNERSKIE:
/partner poslub (nick): Oświadcza się innemu graczowi.
/partner rozwod: Rozwodzi się z naszym obecnym partnerem.
/partner chat: Włącza i wyłącza chat, który widzi tylko małżeństwo.
/partner list: Lista poślubionych graczy.
/partner prezent: Daje drugiej połówce item, który trzymamy w łapce.
/partner widziany: Sprawdza, kiedy ostatnio partner był widziany na serwerze lub ile obecnie już jest na serwerze.
/partner ustawdom: Ustawia miejsce, do którego para może się teleportować za pomocą komendy na dole.
/partner dom: Teleportuje do miejsca ustawionego komendą /partner ustawdom.
/partner ulecz: Leczy naszego partnera.

/msg (nick) (treść): Wysyła wiadomość, którą widzi tylko gracz, do którego ją wysyłamy.
/r: Odpowiada graczowi, który ostatnio do nas pisał poprzez wiadomość prywatne.

OGÓLNE:
/tpa (nick): Prosi o teleportację do innego gracza.
/tpahere (nick): Prosi o teleportację innego gracza do nas.
/tpaccept: Akceptuje prośbę o teleportację.
/tpdeny: Odrzuca prośbę o teleportację.

/konto: Sprawdza, ile aktualnie posiadamy pieniędzy.
/wymiana: Wymienia się z wybranym graczem.
/zaplac: Wręcza innemu graczowi wybraną kwotę pieniężną.

VIP & SVIP:

/lataj: Włącza i wyłącza latanie.
/przepal: Przepala rzeczy w ekwipunku.
/craft: Otwiera crafting table.
/ec: Otwiera enderchest.
/kit vip: Otwiera zestaw dostępny tylko dla VIP'ów.
/kit vipklucz: Daje jeden klucz VIP.
/kit svip: Otwiera zestaw dostępny tylko dla SVIP'ów.
/kit svipklucz: Daje dwa klucze VIP.
/ulecz: Leczy nas oraz uzupełnia nasz głód.

/nakarm: Uzupełnia głód.
/czapka: Ustawia trzymany przedmiot jako czapkę na głowę.
/swiezak: Tworzy małą główkę, która będzie za tobą chodzić. Możemy ustalać jej efekty, wystrzelać ją niczym z armaty i inne ciekawe opcje.

• Super 5

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy