Jump to content

[Podanie] xStormer

xStormer
 Share

Recommended Posts

1. Nick: xStormer

2. Imię: Marcin Ciepły

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od 2017 roku.

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam obydwa, jednak od niedawna posiadam 2 bardzo ruchliwe i nieokiełznane koty, które kabel od mikrofonu mogłyby mi przegryźć.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Niestety nie miałem takiej okazji.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? 20 do 30h dziennie, jako że forum można używać nawet na telefonie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, za dużo żeby wypisywać. Na DIscordzie dostałem 2 bany, które zostały zdjęte w ciągu 15 minut, więc uważam je za niesłuszne. 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Uważam, że aktualne community crafteda jest strasznie toksyczne. Zamierzam to zmienić. Takie rzeczy jak zastraszanie, czy grożenie banem będzie od razu tępione. Planuje również przekonać administrację, aby usunęli sve. Dzięki temu średnia wieku na tym serwerze wzrośnie dwukrotnie, co tylko polepszy doświadczenia graczy.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Marcin Ciepły. Jestem ogromnym pasjonatem badmintona, w którego gram od 5 lat. Często jeżdżę na turnieje i w każdym z nich zdobywam 1 miejsce. Jestem bardzo kjdadlafajda i myślę, że to moja najelpsza cecha. Uwielbiam koty, gołębie i wiele innych zwierząt. Mój ulubiony zwierzak to kamień, którego karmię wodą 5 razy dziennie. Oczywiście musi on też pić, więc czasem dam mu trawę.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, co najmniej 2 razy dziennie.

• Super 5

• Marcinekk changed the title to [Podanie] xStormer
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy